Pasaules kērlinga tūres posmā Tukumā piedalīsies četras Latvijas izlases

Šajā nedēļas nogalē no 21. līdz 23.oktobrim uz Tukuma ledus halles ledus sieviešu un vīriešu konkurencē tiks noskaidroti Pasaules kērlinga tūres posma “WCT Latvian International Challenger 2022” uzvarētāji. Izšķirošo spēļu dienas trīs spēles tiks translētas TV4 kanālā un Sportacentrs.com mājas lapā.


Sacensībās sieviešu un vīriešu konkurencē startēs pa 10 komandām, kas ieradušās no tādām Eiropas vietām kā Anglija, Austrija, Beļģija, Igaunija, Lietuva, Polija, Skotija, Šveice, Turcija, Ukraina, Ungārija, Zviedrija, kā arī par titulu cīnīsies sieviešu un vīriešu komandas no Latvijas.

No mūsu komandām uz ledus dosies gan sieviešu (skips – Santa Blumberga-Bērziņa), gan vīriešu (skips – Mārtiņš Trukšāns) Eiropas čempionātu izlases, kurām šis būs sagatavošanās turnīrs 19. - 26.novembrī gaidāmajam Eiropas kērlinga čempionātam Esterzundā, Zviedrijā. Bez tām pieaugušo konkurencē spēkus pārbaudīs abas Latvijas junioru izlases – Evelīnas Barones un Kristapa Zasa vadībā, kas turpina gatavoties pasaules čempionātam junioriem, attiecīgi A un B divīzijā. Vīriešu konkurencē startēs pašreizējā Latvijas vicečempiona Ritvara Gulbja vadītā komanda un Latvijas piektā labākā komanda ar Ansi Regžu priekšgalā.

Sieviešu un vīriešu konkurencē komandas vispirms aizvadīs spēles divās apakšgrupās. Pēc iegūtajiem rezultātiem abu grupu četras labākās turpinās spēles ceturtdaļfinālā, lai cīnītos par vietām pusfinālā. Pusfināla uzvarētāji katrā konkurencē noskaidros tās divas komandas, kuras sacentīsies par “WCT Latvian International Challenger 2021” turnīra titulu.

Izšķirošās spēles norisināsies svētdien, 23.oktobrī. Sportacentrs.com mājas lapā un TV4 kanālā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos varēs vērot spēļu tiešraides vienai no sieviešu komandu ceturtdaļfināla spēlēm, kas sāksies plkst. 11:30, vienai pusfināla spēlei plkst. 15:15 un vienam no fināla mačiem plkst. 19:15.

Turnīru atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Tukuma novada dome, A/S Tukuma Piens, Olainfarm, PLG Logistics, TV4 un Latvijas Kērlinga asociācija.

Foto: Roberts Voskāns

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji