Ratiņkērlingisti no Tallinas atgriežas ar pozitīvām emocijām

Tallinā, Igaunijā no 13. līdz 15.oktobrim norisinājās “Tallinn Cup 2022” turnīrs. Uz to devās divi Latvijas ratiņkērlinga izlases spēlētāji, kuriem komandā pievienojās Roberts Buncis, kā arī spēlētāji no Ukrainas, lai iespēlētos jaunā izlases dalībniece Linda Meijere. Par sacensību uzvarētājiem kļuva “Team Rykov” no Lietuvas.


Turnīrā piedalījās 18 komandas no tādām valstīm kā Somija, Igaunija, Latvija, Ukraina, Čehija un Lietuva. Izcīnot piecās spēlēs četras uzvaras un vienu neizšķirtu, “Tallinn Cup 2022” turnīra titulu ieguva “Team Rykov”, aiz kuriem 2.vietā seko “Team Veltsman” (Igaunija), bet 3.vietu izcīnīja Igaunijas ratiņkērlinga komanda.

Dažādu veselības apsvērumu dēļ no Latvijas ratiņkērlinga izlases uz Tallinu devās tikai skips Ojārs Briedis un Linda Meijere, kurai šis bija pirmais starptautiskais turnīrs.

Mūsējie sacensības uzsāka ar viena punkta zaudējumu 5:6 vietējai sieviešu komandai “Just See” un 3:5 zaudējumu Lietuvas jauktajai junioru komandai. Lieliski aizvadot trešo spēli, izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 10:3 pār vietējo “Rolling Stones”. Savukārt turnīra noslēgumā tika panākts draudzīgs neizšķirts ar Igaunijas ratiņkērlinga komandu.

Arņa Veidemaņa komentārs pēc aizvadītā turnīra:
“Ar ļoti labām un pozitīvām emocijām atgriežamies mājās. Linda sevi parādīja kā labs cīnītājs un ar katru spēli spēlēja arvien labāk, kā arī ļoti labi tika galā ar uztraukumu. Savukārt Ojārs ļoti labi skipoja un izjuta mieru pēc pārmaiņām komandā.

Turnīrā bija daudz vienāda stipruma un dažāda stila komandu. Ledus varēja būt labāks, bet ar savu pirmo turnīru visi esam apmierināti un ar nepacietību gaidām, ka pēc divām nedēļām, sagaidot Sergeju ierindā, varēsim vēlreiz atgriezties (Tallinā – aut.piez.) un tad jau nospēlēt vēl labāk.

Emocijas pozitīvas, esam uz pareizā ceļa un esam ieguvuši komandā ļoti labu spēlētāju.”

Tur pat Tallinā jau pēc nepilnām divām nedēļām no 28. līdz 30.oktobrim Latvijas izlase startēs Pasaules kērlinga tūres posmā “WCT Tallinn Wheelchair International 2022”.

Komandas sastāvs turnīrā: Ojārs Briedis, Linda Meijere, Roberts Buncis , treneris Arnis Veidemanis.


Rezultāti:
5:6 – Just See
3:5 – LT Junior mix
10:3 – Rolling Stones
4:4 – Estonian Wheelchair Curling Team

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji