Pasaules čempionāts jauktajām komandām tiek sākts ar uzvaru pirmajā spēlē

Aberdīnā, Skotijā pasaules čempionātu kērlingā jauktajām komandām šodien, 15.oktobrī Latvijas izlase uzsāka ar spēli pret Taivānu. Saspringtā spēlē un arī galotnē izdevās izraut uzvaru ar 6:4.


Nākamā spēle: Latvija – Norvēģija


1.spēle Latvija 6:4 Taivāna

Latvijas izlases skipa Renāra Freidensona komentārs pēc spēles ar Taivānu:
“Spēli iesākām ar ļoti labiem LSD metieniem un ieguvām pēdējā akmens tiesības pirmajā endā. Pirmos endus aizvadījām labi, tomēr dažas kļūdas un pretinieku labā spēle neļāva izvirzīties lielākā vadībā.

Par lūzumu varēja kļūt sestais ends, kuru nospēlējām slikti, bet pretinieki to līdz galam neizmantoja un ieguva tikai divus punktus. Septītajā endā beidzot izdevās labs izpildījums visā enda garumā un atguvām trīs punktus.

Pēdējā endā turpinājām spēlēt ar labu precizitāti un izdevās šo endu nozagt. Esam priecīgi, ka iesākam čempionātu ar uzvaru!"


Par zelta medaļām sacenšas 35 valstis, kas sadalītas četrās grupās – trijās pa deviņām un vienā pa astoņām komandām.Vispirms komandas apakšgrupā aizvadīs apļa turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem katras grupas pirmās vietas automātiski iekļūs ceturtdaļfinālā. Savukārt grupu otrās un trešās vietas noskaidros atlikušo četrus ceturtdaļfinālistus. Izšķirošās cīņas par medaļām notiks 22.oktobrī plkst. 16:30 pēc Latvijas laika.

Latvijas izlases spēles no statiskajām kamerām bez komentāriem tiešraidē var skatīties PKF Recast platformā “The Curling Channel”.

Latvijas izlases sastāvs: Renārs Freidensons (skips), Evita Regža, Aleksandrs Baranovskis, Betija Gulbe.


Izlases spēļu grafiks pēc Latvijas laika un rezultāti:
6:4 – Taivāna
15.10. 22:30 – Norvēģija
16.10. 14:00 – Nigērija
17.10. 14:00 – Īrija
18.10. 10:00 – Čehija
19.10. 18:00 – Zviedrija
20.10. 10:00 – Japāna
20.10. 18:00 – Ukraina

Latvijas izlases dalību pasaules čempionātā atbalsta DiscoverCars.com, Kērlinga Halle, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji