Izlases ratiņkērlingiste aizvadīs debijas turnīru Tallinā

Laika posmā no 13. līdz 15.oktobrim Tallinā, Igaunijā norisināsies “Tallinn Cup 2022” turnīrs. Tajā startēs Latvijas izlases ratiņkērlingisti kopā ar Robertu Bunci.


Dažādu veselības apsvērumu dēļ no Latvijas ratiņkērlinga izlases uz Tallinu dosies tikai skips Ojārs Briedis un jaunā izlases dalībniece Linda Meijere, kurai šis būs pirmais starptautiskais turnīrs. Abiem ratiņkērlingistiem uz šo turnīru pievienosies Roberts Buncis.

Kopumā 18 komandas no tādām valstīm kā Somija, Igaunija, Latvija, Ukraina, Čehija un Lietuva uzsāks sacensības, aizvadot divas spēles savās grupās. Pēc iegūtajiem rezultātiem tās tiks sarindotas no 1. līdz 18. un pārgrupētas 1.-6., 7.-12. un 13.-18., aizvadot šajās grupās vēl pa divām spēlēm. Pēc atkārtotas pārgrupēšanas tikai labākās sešas pēdējā spēļu kārtā noskaidros “Tallinn Cup 2022” uzvarētāju.

Mūsu komanda pirmo spēli aizvadīs 13.oktobrī plkst. 18:00 pret “Just see”, bet otrās spēles pretinieks 14.oktobra plkst. 08:00 būs zināms pēc pirmās spēļu kārtas rezultātiem.

Komandas sastāvs turnīrā: Ojārs Briedis, Linda Meijere, Roberts Buncis , treneris Arnis Veidemanis.


Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji