Šīs sezonas Amatieru līgas uzvarētāja – SK OB/Stabulniece

Amatieru līgas pēdējais posms norisinājās 7. un 8.maijā, pēc kura tad arī noskaidrojās 2021./2022.gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājs. Par to šogad kļuva meiteņu junioru komanda SK OB/Stabulniece.


Šajā sezonā Covid-19 ierobežojumu dēļ ierasto 10 posmu vietā norisinājās astoņi. Sacensībās startēja visa vecuma spēlētāji no Latvijas un Lietuvas. Kopumā piedalījās 21 komanda un 85 spēlētāji.

Piedaloties visos posmos un izcīnot 13 uzvaras 16 spēlēs, meiteņu komanda SK OB/Stabulniece nodrošināja bezierunu uzvaru kopvērtējumā ar 39 punktiem. Otrajā vietā palika vīriešu senioru komanda SK OB/Regža, iekrājot 14 spēlēs 27 punktus, bet trešajā vietā sieviešu senioru komanda no Lietuvas “Team Slydis” ar 23 punktiem. Tikai trīs punktu attālumā no trešās vietas ar 20 punktiem 4.vietā ierindojās TKK/Zass.

Kopvērtējuma labākās trīs komandas tiks apbalvotas, kā arī balvas nopelnīs seši labākie individuālie spēlētāji. Pirmo vietu ar 39 punktiem ieņem Elīza Stabulniece, kurai ar 36 punktiem seko komandas biedrenes – Betija Gulbe un Marija Seļiverstova. Vēl par trī punktiem mazāk (33 punkti) nopelnījuši Katrīna Gaidule un Ansis Regža, bet labāko sešinieku ar 27 punktiem noslēdz Jānis Rēdlihs.
 

Amatieru līgu organizē Jelgavas Kērlinga klubs ar Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji