Pirmo reizi norisināsies Latvijas čempionāts junioriem jauktajiem pāriem

Šajā nedēļas nogalē no 28.aprīļa līdz 1.maijam Kērlinga hallē, Rīgā norisināsies priekšpēdējais no šīs sezonas Latvijas čempionātiem – junioriem jauktajiem pāriem, kas piedzīvos savu debiju Latvijas kērlinga vēsturē.


Jau pagājušajā sezonā bija plānots aizvadīt pirmo čempionātu šajā disciplīnā, tomēr Covid-19 pandēmija un tās ieviestie ierobežojumi liedza realizēt iecerēto. Toties šosezon junioru jauktie pāri varēs noskaidrot pirmo Latvijas čempionu.

Čempionātā piedalīsies sešas komandas, kas izspēlēs apļa turnīru. Četri labākie pāri nodrošinās vietu pusfinālā, lai turpinātu cīņu par medaļām un titulu. Fināla spēle un spēle par 3.vietu norisināsies 1.maijā plkst. 14:30.

Par sacensību favorīti uzskatāma viena no Sporta kluba “OB” komandām – Elīza Stabulniece/Krišs Vonda un Katrīna Gaidule/Roberts Reinis Buncis. Savām šī kluba meiteņu komandas biedrenēm konkurenci sastādīs Marija Seļiverstova, kura spēlēs kopā ar brāli Eduardu, pārstāvot Talsu kērlinga klubu.

Tā pat cīņā par medaļām iesaistīsies Ventspils kērlinga kluba pārstāvji – ilggadējie spēlētāji Helēna Reizniece/Markuss Salmiņš, kā arī Kērlinga kluba “Rīga” pāris Lauma Rēdliha/Krišs Gnutons, kuri ir startējuši komandu čempionātā. Savukārt debiju piedzīvos Laima Prūse, kas tikai nesen uzsāka kērlinga gaitas, apvienojoties komandā ar Valteru Vieško.


Dalībnieki:
KKR/L.Rēdliha-K.Gnutons
SK OB/E.Stabulniece-K.Vonda
SK OB/K.Gaidule-R.R.Buncis
TKK/M.Seļiverstova -E.Seļiverstovs
VKK/H.Reizniece-M.Salmiņš
VKK/L.Prūse-V.Vieško

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Latvijas čempionātu junioriem jauktajiem pāriem atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji