Spēcīgu komandu konkurencē TKK/Zass Zviedrijā izcīna 2.vietu

Šodien, 3.aprīlī Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas piepilsētā Sundbibergā ar finālspēli, kurā piedalījās arī mūsu komanda Kristapa Zasa vadībā, noslēdzās Ziemeļu kērlinga tūres posms junioriem “NJCT Bill Ross Trophy 2022”. Lai arī finālā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 1:7, tomēr par 2.vietu tika izcīnīta arī naudas balva 1500 Zviedrijas kronas.


Sacensībās kopumā piedalījās trīs meiteņu un trīs puišu junioru komandas no tādām valstīm kā Zviedrija, Dānija, Šveice un Latvija. Vispirms komandas izspēlēja apļa turnīru. Tajā par pārsteigumu parūpējās mūsu puiši. Aizraujošā pirmajā spēlē tikai ar minimālu pārsvaru 5:4 tika pārspēta Dānija puišu izlase, bet vēlāk jau pārliecinošāk ar 8:4 Šveices meiteņu komanda.

Pēc divām uzvarām nāca smags zaudējums ar 1:7 Zviedrijas meiteņu komandai, kam sekoja izcila spēle un ļoti vērtīgs panākums ar 6:3 pār spēcīgo Zviedrijas puišu izlasi. Pamatturnīra pēdējā cīņa pret Dānijas meiteņu izlasi noritēja punkts punktā, mūsu junioriem izcīnot ceturto uzvaru (5:3) piecās spēlēs, kas nodrošināja iekļūšanu sacensību finālā.

Tajā pretim vēlreiz stājās Zviedrijas puišu izlase, kuri mūsu puišu kļūdaino spēli sākot no otrā enda izmantoja savā labā un reabilitējās par zaudējumu pamatturnīrā (7:1).

Komandas trenera Raimonda Vaivoda komentārs pēc aizvadītā turnīra:
“Ņemot vērā spēcīgo turnīra komandu sastāvu, no kurām vairumam bija pasaules čempionātu A un B divīzijas pieredzes, nebija pamata būt pārlieku lielam optimismam par augstiem rezultātiem.

Puišu komandai milzu ieguvums turnīrā bija pirms tam veiktais ledus treniņš. Jau ar turnīra pirmajām spēlēm puiši lieliski pielāgojās ledus apstākļiem, kas savukārt sagādāja problēmas citām komandām. Īpaši uzteicama šoreiz bija mūsu komandas spēles sākuma daļa, kas līdz šim sagādāja komandai problēmas.

Turnīra gaitā uzvarētās trīs nacionālās izlases dos milzu pārliecību turpmāk”.


TKK/Zass komandas spēļu rezultāti:
5:4 – “Vilandt” (Dānija)
8:4 – “Obserson” (Šveice)
1:7 – “Foxglide” (Zviedrija)
6:3 – “Landelius” (Zviedrija)
5:3 – “Jensen” (Dānija)
1:7 – “Landelius” (Zviedrija) /fināls/

Foto: Raimonds Vaivods
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji