Dimbovskim Pekinā pozitīvs Covid-19 tests; divi no spēlētājiem atzīti par kontaktpersonām

Latvijas Ratiņkērlinga izlases spēlētājam Aleksandram Dimbovskim, ierodoties Pekinā, konstatēts pozitīvs COVID-19 tests. Divi no spēlētājiem nonākuši kontaktpersonas statusā. Taču komandas iespējas piedalīties sacensībās tas šobrīd neietekmē.


Ierodoties Pekinas paralimpisko spēļu ciematā, ratiņkērlinga spēlētājam Aleksandram Dimbovskim konstatēts pozitīvs COVID-19 tests. Ņemot vērā slimības asimptomātisko gaitu, spēlētājs jūtas labi un šobrīd atrodas izolācijā tam speciāli paredzētā viesnīcā līdz brīdim, kad divi COVID-19 testēšanas rezultāti ar vismaz 24h starpību būs bijuši negatīvi.

Divi Latvijas izlases spēlētāji – Agris Lasmans un Sergejs Djačenko – šobrīd atzīti par kontaktpersonām un dzīvo Paralimpiskajā ciematā, taču šobrīd atsevišķi no komandas.  

Latvijas Paralimpiskās izlases delegācijas vadītāja Zane Skujiņa informē, ka pozitīvais COVID-19 gadījums atklāts pēc lidostā veiktajiem testiem, tādēļ reakcija no spēļu organizatoriem un arī Latvijas Paralimpiskās komitejas bijusi tūlītēja – tas arī pasargājis pārējos komandas dalībniekus no nokļūšanas kontpersonu sarakstā.  

Atgādinām, ka no 4.marta līdz 13.martam Pekinā norisināsies ziemas paralimpiskās spēles, kurās pirmo reizi Latvija tiks pārstāvēta komandu sporta veidā. Latvijas Ratiņkērlinga izlases pirmā spēle paredzēta sestdien, 5.martā, plkst. 13:35 pēc Latvijas laika pret Korejas valstsvienību.


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Informācijas avots: Latvijas Paralimpiskā komiteja

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji