Amatieru līgas kopvērtējuma līderos pēc četriem posmiem SK OB/Stabulniece

Šajā nedēļas nogalē 19. un 20.februārī norisināsies piektais Amatieru līgas posms. Līdz šim četros posmos septiņas uzvaras astoņās spēlēs nopelnījusi SK OB/Stabulnieces junioru komanda, pelnīti ierindojoties kopvērtējuma pirmajā vietā.


Arī šosezon Amatieru līgas norisi ietekmē pandēmija un plānoto sešu posmu vietā līdz šodienai aizvadīti tikai četri. Tomēr tas nav ietekmējis komandu vēlmi startēt un cīnīties par kopvērtējuma punktiem.

Četru posmu ietvaros piedalījušās 15 komandas gan mūsu pašu, gan arī lietuviešu. Pirmās divas vietas ieņem pašmāju komandas. Pārliecinoši ar 21 punktu galvgalī atrodas Elīzas Stabulnieces vadītā komanda, kurai ar 15 punktiem seko vēl viena Sporta kluba “OB” komanda – Anša Regžas vīriešu kvartets, kas izspēlējis sešas spēles. “Team Slydis” no Lietuvas astoņās spēlēs sakrājis 13 punktus un noslēdz pirmo trijnieku. Tur pat viena punkta (12 punkti) attālumā atrodas mūsu ratiņkērlinga izlase.

Pēc aizvadītajiem visiem posmiem šajā sezonā tiks apbalvotas trīs labākās komandas un seši labākie individuālie spēlētāji. Šobrīd 67 spēlētāju konkurencē ar 21 punktu pirmajās trīs vietās atrodas Elīza Stabulniece, Katrīna Gaidule un Marija Seļiverstova, kurām seko Betija Gulbe ar 18 punktiem un vēl par trīs mazāk nopelnījuši Ansis Regža un Jānis Rēdlihs (15 punkti), noslēdzot pirmo sešinieku.


Plānotie Amatieru līgas posmi:
19.-20.februāris
12.-13.marts (pieteikšanās līdz 4.martam)
23.-24.aprīlis (pieteikšanās līdz 15.aprīlim)
7.-8.maijs (pieteikšanās līdz 29.aprīlim)

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji