Par uzvaru jaukto pāru seriāla piektajā posmā parūpējas Regža/Freidensons

Svētdien, 6.februārī notika “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” 5.posms, par uzvarētājiem kļuva Evita Regža un Renārs Freidensons.

Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Evita un Renārs, kas uzvarēja visās trīs spēlēs jau otro reizi šīs sezonas “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” seriālā.

Pirmajā spēlē jauktais pāris, zaudējot tikai vienu endu pretiniekiem, ar 7:4 dominēja pār komandu M.Jurkute/P.Rymeikis, kuri iepriekšējā nedēļas nogalē kļuva par Lietuvas čempioniem. Arī duets R.Lubarte/A.Baranovskis nespēja izrādīt pretestību un E.Regža/R.Freidensons guva pārliecinošu uzvaru ar 11:1.

Fināla spēle izvērtās spraiga un bija jāmet pēdējais akmens, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju. Nogādājot akmeni četrās pēdās, Evita un Renārs izcīnīja uzvaru ar 7:6 un kļuva par piektā posma uzvarētājiem, otrā vietā atstājot Santu un Reini.

Spēlē par trešo vietu tikās M.Jurkute/P.Rymeikis un M.Seļiverstova/E.Seļiverstovs. Spēle ritēja līdzīgi un Marijai ar Eduardu vēl bija iespēja izlīdzināt rezultātu, lai spēlētu ekstra endu. Diemžēl pēdējais akmens neaizslīd līdz nepieciešamai atzīmei un trešo vietu ar 8:7 iegūst Mintaute un Paulius no Lietuvas.

Šis posms bija pēdējais pirms Latvijas kērlinga čempionāta jauktiem pāriem – novēlam visiem veiksmi un labus akmeņus.


Vietu sadalījums piektajā posmā:

Ar uzvaru šajā posmā E.Regža/R.Freidensons kopvērtējumā pārņem vadību ar 215 punktiem, apsteidzot D.Regžu/A.Regžu ar 137 punktiem. Trešajā vietā šobrīd atrodas K.Yakymets/M.Plesanka (89 punkti), bet ceturtie M.Seļiverstova/E.Seļiverstovs (79 punkti).

Nākamais posms notiks 6.martā. Gaidām pieteikumus.

Sacensības notiek zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.

Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji