Regža/Regža pirmo reizi uzvar šīs sezonas jaukto pāru seriāla posmā

Svētdien, 16.janvārī notika “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ceturtais posms, par kura uzvarētājiem kļuva Dace Regža un Ansis Regža.


Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Dace un Ansis, kas uzvarēja visās trīs spēlēs. Pirmajā spēlē jauktais pāris ar 14:1 dominēja pār komandu R.Lubarte/D.Bērziņš. Arī ukraiņu duets K.Yakymets/M.Plesanka nespēja izrādīt pretestību un D.Regža/A.Regža guva pārliecinošu uzvaru 10:1.

Fināla spēles pirmā daļa uz rezultāta dēļa pēc trešā enda bija līdzīga 3:3. Bet spēles otrajā daļā Dace un Ansis guva atlikušos punktus un D.Barones/A.Veidemaņa izcīnītais viena punkts septītajā endā vairs nespēja lauzt spēles gaitu, cīņu noslēdzot ar 8:4.

Spēlē par trešo vietu tikās K.Yakymets/M.Plesanka un D.Zīle/R.Blaubuks. Ukraiņi dominēja un uzvara pār pretiniekiem ar rezultātu 12:1.

Šis posms bija debijas reize Dzintaram Bērziņam – novēlam degsmi arī turpmāk!


Vietu sadalījums trešajā posmā:


Ar uzvaru šajā posmā D.Regža/A.Regža arī kopvērtējumā ierindojas 1.vietā (137 punkti), par diviem punktiem (135 punkti) apsteidzot E.Regžu/R.Freidensonu. Trešajā vietā šobrīd K.Yakymets/M.Plesanka (89 punkti), bet ceturtie R.Lubarte/A.Veidemanis (68 punkti).

Nākamais posms notiks 6.februārī. Posmā brīvu vietu nav. Komandas, kas vēlas patrenēties, var pieteikties uz treniņa spēlēm pēc tāda paša formāta uz 5.februāri.

Sacensības notika zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.


Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji