Pasaules čempionāts junioriem B divīzijā tiek atcelts Covid-19 uzliesmojuma dēļ

Pēc ilgstošām diskusijām ar Somijas Veselības pārvaldi Lohjā, šodien, 6.janvārī ir pieņemts lēmums, vienojoties vietējai organizācijas komitejai un Pasaules kērlinga federācijai (PKF), pasaules čempionātu junioriem pārtraukt.


Jau iepriekš tika izsludināts, ka Ungārijas izlasē tika atklāta saslimšana ar Covid-19, Ungārijas izlasei atceļot dalību čempionātā, to pat vēl nesākot. Līdz pat šodienai saslimušo skaita pieaugums lika pieņems stingrākus mērus.

Latvijas puišu izlase paspēja šorīt izspēlēt pēdējo apakšgrupas spēli, tomēr turpmākās spēles un arī izšķirošās spēles vairs netiks aizvadītas. Tam sekojošais pasaules čempionāts meiteņu konkurencē, kura spēles bija paredzēts uzsākts 10.janvārī, arī tiek atcelts.

Bez šīm sacensībām, uz reiz pēc tam, 17.janvārī bija plānots šajā pašā arēnā aizvadīt pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru sievietēm un vīriešiem. Lai šīs sacensības notiku, vietējā Lohjas veselības pārvalde centīsies izstrādāt drošības protokolus, lai kvalifikācijas turnīru aizvadītu kā plānots.

Pēc šī lēmuma PKF uzsāks diskusija par to, lai izstrādātu metodi, kas palīdzētu noteikt atlikušās trīs izlases meiteņu un puišu konkurencē, kuras kvalificēsies pasaules čempionātam junioriem A divīzijā, kas martā norisināsies Jenčēpingā, Zviedrijā.
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji