Svētdienas rītā startēs 19. Ventspils čempionāts kērlingā

Svētdien, 19.decembrī sāksies Ventspils pilsētas 19. atklātais čempionāts kērlingā. COVID-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ čempionāts startē pēc vesela gada pauzes.


Šajā čempionātā uz ledus izies septiņas komandas – čempionvienība “Ostas celtnieks”, 2.vietas ieguvēja – komanda “Kaleidoskops”, 3.vietas komanda “Ventspils novads”, 5.vietas ieguvēja komanda “ICE SCREAM”, kā arī komandas “VKM”, “Ice Storm” un “Snowflakes”, bet pauzi šajā sezonā ir paņēmusi 4.vietas ieguvēja komanda “Lavīna”.  

Šajā Ventspils čempionātā iepriekšējā izspēles kārtība ir nedaudz mainīta – divu apļu vietā komandas izspēlēs vienu savstarpējo spēļu apli, kas noslēgsies februāra vidū. Pēc tā labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā. Izšķirošās spēles, tāpat kā iepriekšējā čempionātā, tiks izspēlētas pēc „Page play-off” principa. Čempionāta spēļu pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā komandām būs jāizspēlē ekstraends.  

Čempionātu jau 19. reizi organizē Ventspils kērlinga klubs. Lai čempionāts varētu notikt un komandas varētu spēlēt uz sagatavota kērlinga ledus, bez Ledus halles meistariem, katras spēļu kārtai ledus sagatavošanai pieslēdzas arī  kluba  biedri – čempionāta galvenais tiesnesis un atbildīgie ledus meistari Andris Janbergs un Renāts Vieško, kā arī katras kārtas tehniskie tiesneši. Čempionāta organizācijas komiteju vada kluba viceprezidente Agita Puriņa, bet galvenais tiesnesis būs Andris Janbergs.

Čempionāts  notiek zaļajā režīmā, pagaidām – bez skatītāju klātbūtnes.
 

Čempionāta 1. apļa 1. kārtas spēles notiks svētdien, 19.decembrī  plkst. 09:00:

  • Ostas celtnieks – Kaleidoskops
  • Ventspils novads – ICE SCREAM
  • VKM – ICE STORM

Ventspils pilsētas atklāto čempionātu atbalsta Latvijas kērlinga asociācija, Ventspils pilsētas pašvaldība, kluba  juniori čempionātā startēs ar pilsētas pašvaldības  atbalstu, bet Ventspils novada komanda – ar novada pašvaldības atbalstu.
                                                                       

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji