Jaukto pāru seriāla otrajā posmā nepārspēti paliek Regža/Freidensons

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12.decembrī tika izspēlētas spēles "PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix" otrajā posmā. Par šī posma uzvarētājiem kļuva Evita Regža un Renāra Freidensons.


Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas divās grupās. Nepārspēti palika Evita un Renārs, kas uzvarēja visās trīs spēlēs. No sākuma jauktais pāris ar kāpumu un kritumu spēli pieveica pāri no Lietuvas Mintaute/Rymeikis 7:6. Otrajā spēlē dominēja pār komandu Saulgrieze/Rēdlihs, pārspējot ar 11:2. Bet fināla spēlē ar 5:4 tika izcīnīta uzvara pār komandu Gaidule/Regža.

Fināla spēles pirmajā pusē dominēja Katrīna un Ansis. Evitai un Renāram izdevās spēli izlīdzināt sestajā endā, iegūstot divus punktus un septītajā endā nozogot vienu. Pēdējā endā veiksmīgāk nospēlēja Evita un Renārs, iegūstot posmā maksimālo punktu skaitu arī kopvērtējumā.

Spēlē par trešo vietu tikās Saulgrieze/Rēdlihs un Lubarte/Baranovskis. Sanitas un Jāņa pieredze šajā disciplīnā dominēja un uzvara pār pretiniekiem ar rezultātu 9:4.

Posmā debijas reize Dacei Zīlei un Robertam Blaubukam – nepazaudēt degsmi un izdošanos nākamajos posmos!


Kopvērtējums otrajā posmā:


Nākamais posms notiks nākamā gada pašā sākumā 2.janvārī. Pieteikšanās līdz 24.decembrim. Ir vēl viena vieta brīva. Dalībnieki trešajam posmam: Barone/Veidemanis, Saulgrieze/Rēdlihs, Regža/TBA, Lubarte/Baranovskis, Seļiverstova/Seļiverstovs, TBA/Regža, Zīle/Blaubuks.

Sacensības notika zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.

Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji