Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu

Nedēļas nogalē, 11.un 12.decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs “Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2021.gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.


Turnīrā piedalīsies sešas komandas ar spēlētājiem no Igaunijas un Latvijas, tajā skaitā, Ventspils kērlinga kluba komandas. Vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas.

Spēles norisināsies pēc Pasaules kērlinga federācijas noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā. Savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks.

Spēles notiks 11.decembrī plkst. 14:00 un 18:30, 12.decembrī 09.00 un 12.30. Turnīrs notiks zaļajā režīmā – visi tā dalībnieki un organizatori ir ar derīgiem vakcinācijas vai COVID 19 pārslimošanas sertifikātiem, bet epidemioloģiskās drošības dēļ skatītāji šogad netiek aicināti.

Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”. Turnīra norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība, Latvijas kērlinga asociācija, SIA “Baltimar VT” un Ventspils brīvostas pārvalde.
 

Foto: Ventspils kērlinga kluba arhīvs

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji