Olimpiskā sieviešu izlase startēs turnīrā Tallinā

Pasaules kērlinga tūres (PKT) posms “WCT Tallinn Ladies Challenger 2021” norisināsies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur no 4. līdz 7.novembrim Latvijas olimpiskā sieviešu izlase aizvadīs sagatavošanās turnīru olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram.


Piekto reizi Tallinā norisināsies PKT posms sieviešu komandām. Šogad uz starta izies 18 komandas no tādām valstīm kā Čehija, Dānija, Igaunija, Itālija, Krievija, Latvija, Lietuva, Norvēģija, Skotija, Šveice, Ungārija un Zviedrija. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Santas Blumbergas-Bērziņas vadītā olimpiskā izlase, kura izcīnīja vietu olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, kas no 5. līdz 18.decembrim norisināsies Leuvardēnā, Nīderlandē.

Tallinas turnīrā komandas vispirms aizvadīs apļa turnīru. Sadalītas trīs grupās pa sešām komandām, labākā no visām automātiski iekļūs pusfinālā, bet 2. ar 7.vietu, 3. ar 6.vietu un 4. ar 5.vietu ceturtdaļfināla spēlēs noskaidros atlikušās trīs pusfinālistes. Pusfināla uzvarētājas cīnīsies par “WCT Tallinn Ladies Challenger 2021” titulu.

Visas Latvijas olimpiskās izlases spēles tiešraidē varēs skatīties PKT YouTube kanālā.


Latvijas olimpiskās sieviešu izlases sastāvs: Santa Blumberga-Bērziņa (skips), Evelīna Barone, Ieva Krusta, Ieva Rudzīte, Tīna Siliņa, treneris Ritvars Gulbis.

Latvijas olimpiskās sieviešu izlases spēļu grafiks:
/04.11./ 21:00 – B.Madisona (Igaunija)
/05.11./ 10:20 – A.Vaicekonite (Lietuva)
/05.11./ 18:45 – K.Hurlimana (Šveice)
/06.11./ 07:45 – E.Makdonalda (Skotija)
/06.11./ 15:50 – S.Konstantini (Itālija)

Foto: Roberts Voskāns

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji