Latvijas Kērlinga asociācija uzsāk sadarbību ar “Maxima Latvija” junioru kērlinga atbalstīšanā

Šogad, apritot 20 gadiem kopš Latvijas Kērlinga asociācijas dibināšanas, tiek uzsākta  vēsturiska sadarbība ar jaunu atbalstītāju – “Maxima Latvija”. Pateicoties “Maxima Latvija” atbalstam no 3. līdz 7. novembrim Rīgā, Kērlinga hallē tiks rīkots pirmais “Maxima” junioru čempionāts kērlingā, kurā par čempionu godu sacentīsies gan meiteņu, gan puišu komandas.


Kērlings Latvijā tiek spēlēts jau 20 gadus un arvien vairāk šis sporta veids aizrauj arī jauniešus. Junioru čempionāts ir sezonas galvenās sacensības jauniešu komandām. Šādā veidā tiek radīta konkurence komandu vidū, veicinot junioru spēlētāju izaugsmi, kas liek pamatus nākotnes līderiem kērlingā ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas un pasaules līmenī.  
“Kā jau ikvienā sporta nozarē, arī mēs vēlamies darīt vairāk, augt un attīstīties, tāpēc esam īpaši gandarīti, ka ir uzņēmumi, kas atsaucas aicinājumam atbalstīt varbūt ne tik ierasti populāru sporta veidu kā kērlingu. Ļoti priecājamies uzsākt sadarbību ar uzņēmumu Maxima Latvija, kas ir kļuvis par sponsoru Latvijas junioru kērlinga čempionātam 2021.gadā. Ceram, ka šis čempionāts kļūs par labu pamatu sadarbībai arī nākotnē,” stāsta Latvijas Kērlinga asociācijas prezidents Mārtiņš Trukšāns.


“Maxima Latvija jau vairākus gadus aktīvi iesaistās bērnu un jauniešu sporta popularizēšanā un attīstībā. Mums ir liels prieks, ka gan mūsu, gan Latvijas Kērlinga asociācijas 20. jubilejas gadā varam uzsākt sadarbību, lai kopīgi veicinātu kērlinga attīstību tieši jaunieši vidū, izveidojot “Maxima” junioru čempionātu kērlingā. Fiziskas aktivitātes un veselīgi pareizi sabalansēts uzturs bērniem un jauniešiem ir ceļš uz veselīgu nākotni,” uzsver “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

 

Foto: Publicitātes foto

Jauki!!! Tā turpināt!
2021-10-14 14:19:54

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji