Jaunieši sacentīsies Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs

Otro gadu jaunie kērlingisti noskaidros Rīgas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu uzvarētājus. Sacensības Kērlinga hallē, Rīgā norisināsies no 1. līdz 3.oktobrim.


Sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt kērlinga sportu Rīgas pilsētā un noskaidrot spēcīgākās meiteņu un puišu kērlinga komandas (U21). Šogad turnīram pieteikušās četras meiteņu un trīs puišu komandas.

Meiteņu konkurencē pēc viena apļa turnīra komandas aizvadīs pusfināla spēles – pamatturnīra 1.vieta pret 4.vietu un 2.vieta pret 3.vietu. Pusfinālu uzvarētājas spēlē finālā, bet zaudētājas sacentīsies bronzas spēlē. Savukārt puišu konkurencē komandas aizvadīs divu apļu turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem tiks noskaidrots kopvērtējuma vietu sadalījums.

Evelīnas Barones vadītā meiteņu komanda kļuva par debijas sacensību uzvarētāju pērn. Vai kādai no viņu pretiniecēm, kas startēja arī pirmajās meistarsacīkstēs, izdosies šo godu pārņemt? Puišu starpā tiks noskaidrots jauns uzvarētājs, jo pagājušā gada 1.vietas ieguvēji nestartēs. Līdz ar to Roberta Bunča un Markusa Salmiņa komandām būs iespēja pretendēt uz augstāko vietu. Kā trešā puišu konkurencē startēs jauniešu apmācības komandas ar Adrianu Golubu skipa pozīcijā, kuriem šī būs debija kērlinga sacensībās.


Dalībnieki:
JKK/Barone
KKR/Svīķe
SK OB/Stabulniece
VKK/Reizniece
KKR/Buncis
KKR/Golubs
VKK/Salmiņš

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga kluba
KKR – Kērlinga klubs “Rīga”
SK OB – Sporta klubs “OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubsTurnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji