JKK/Blumberga-Bērziņa uzvar starptautiskajā turnīrā Rīgā

No 24. līdz 26.septembrim norisinājās starptautiskais turnīrs “Riga International Curling Challenge 2021”. Uzvarot visās spēlēs, titulu izcīnīja Santas Blumbergas-Bērziņas vadītā Jelgavas Kērlinga kluba komanda.


Sacensībās piedalījās astoņas komandas no Latvijas un Lietuvas. Komandas tika sadalītas divās grupās, kur aizvadīja apļa turnīru. Pēc tā divas labākās komandas turpināja cīņu pusfinālā, bet pārējās komandas noskaidroja 5.-8.vietas sadalījumu.

Pirmajā pusfināla pārī tikās NICOLL/Regža pret VKK/Milleri. Tajā bija nepieciešams ekstra ends, lai noskaidrotu fināla dalībnieces, par kurām kļuva Guntas Milleres vadītā komanda. Otrajā pusfināla pārī pārliecinošu uzvaru pār KKR/Baroni guva Santas Blumbergas-Bērziņas vadītā komanda.

Līdz ar to par pirmo vietu cīnījās VKK/Millere un JKK/Blumberga-Bērziņa. Uzvarētājas tika noskaidrotas jau pēc sestā enda. Ar rezultātu 9:2 šogad titulu izcīnīja JKK/Blumberga-Bērziņa. Savukārt spēlē par trešo vietu ar rezultātu 5:2 arī otrajā savstarpējā spēlē pārāka par KKR/Baroni bija NICOLL/Regžas komanda.

Olimpiskās sieviešu izlases JKK/Blumbergas-Bērziņas trenera Ritvara Gulbja komentārs pēc aizvadītā turnīra:
"No manas puses viens no uzdevumiem bija uzvarēt turnīru, ko meitenes paveica. Pievērsām uzmanību dažādām mazām, bet nozīmīgām niansēm.

Tagad atlikušajās divās nedēļās turpināsim gatavoties Turcijai (Olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas turnīrs sievietēm un vīriešiem 10.-15.oktobris)."


Kopvērtējums:

  1. JKK/Blumberga-Bērziņa (Latvija)
  2. VKK/Millere (Latvija)
  3. NICOLL/Regža (Latvija)
  4. KKR/Barone (Latvija)
  5. Vaičekonyte (Lietuva)
  6. SKOB/Stabulniece (Latvija)
  7. JKK/Barone (Latvija)
  8. Valatkiene (Lietuva)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga kluba
KKR – Kērlinga klubs “Rīga”
SK OB – Sporta klubs “OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

 

1.vieta – JKK/Blumberga-Bērziņa

 

2.vieta – VKK/Millere

 

3.vieta – NICOLL/Regža

 


Turnīru organizēja Sporta klubs “OB” ar Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji