Olimpiskā sieviešu izlase aizvadīs pēdējo ārzemju turnīru pirms došanās uz Turciju

Čehijā, Prāgā no 17. līdz 19.septembrim norisināsies “Kolibris Cup 2021”. Dalībnieku vidū startēs arī Latvijas sieviešu olimpiskā izlase, kuru pārstāv Jelgavas kērlinga kluba komanda ar Santu Blumbergu-Bērziņu skipa pozīcijā.


Viņas intensīvi gatavojas olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas turnīram, kas no 10. līdz 15.oktobrim norisināsies Turcijas pilsētā Erzurumā. Līdz šim izlase aizvadījusi jau trīs turnīrus ar mainīgām sekmēm, izcīnot 1., 4. un 6.vietu.

“Kolibris Cup 2021”, kas norisināsies jau 21. reizi, piedalīsies 20 gan sieviešu, gan vīriešu komandas. Vairākumu dalībnieku veido pašmāju komandas, tomēr to vidū ir arī pa vienai no Somijas, Polijas, Latvijas, Slovākijas un Slovēnijas.

Turnīrs tiks aizvadīts pēc “Triple knockout” sistēmas. Ja komanda zaudē trīs spēles, tad tās dalība cīņā par titulu ir beigusies. Pirmais pretinieks tiek izlozēts, bet nākamais būs atkarīgs no pirmās spēles rezultāta.


Mūsu komanda sacensības uzsāks 17.septembrī plkst. 12:00 pēc Latvijas laika, spēlējot pret Juraja Gallo vīriešu komandu no Slovākijas.


Foto: Linda Mangale

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji