Latvijas sieviešu izlase turnīrā Dānijā izcīna 7.vietu

Laika posmā no 10. līdz 12.septembrim Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā norisinājās “Gentofte Cup 2021” turnīrs, kurā par uzvarētājiem 12 komandu konkurencē kļuva Dānijas vīriešu komanda, bet mūsu Jelgavas kērlinga kluba juniores ar divām uzvarām sacensības noslēdza 7.vietā.


Pirmo spēli Evelīnas Barones vadītā komanda aizvadīja pret vietējā kērlinga kluba komandu “Frost on Ice”. Lai arī mūsu meitenes izcīnīja punktus četros endos, tomēr pretiniekiem pietika ar diviem endiem, kuros katrā ieguva pa četriem punktiem, kas lika mūsu komandai kapitulēt ar 6:8.

Otrajā spēlē meitenes tikai pirmajā endā deva iespēju zviedriem izcīnīt divus punktus, turpinājumā neatdodot ne vairāk kā punktu endā, kas ļāva sīvā cīņā šo spēli noslēgt ar uzvaru 6:4.

Spēli pret vēl vienu vietējā kērlinga kluba komandu “COWI” Barone uzsāka ar trim punktiem pirmajā un trešajā endā (6:1). Pretinieki pietuvojās pēc piektā līdz -2 (4:6), tomēr šāda rezultāta starpība saglabājās līdz pat spēles beigām, mūsējām to noslēdzot ar uzvaru 7:5.


Pēc grupu turnīra A un B grupas komandas tika sarindotas no 1. līdz 12.vietai, lai noteiktu ceturtās spēles pretinieku. Pateicoties divām uzvarām Barone ierindojās 5.vietā un tika pie nomināli vājāka pretinieka “Team Tarnborg” (7.vieta), kuri grupu turnīrā bija tikuši pie vienas uzvaras un neizšķirtas spēles.

Lai nokļūtu fināla spēļu kārtā, bija nepieciešama uzvara. Diemžēl pretinieku komandas nozagtais punkts gan ceturtajā, gan septītajā endā, liedza juniorēm pacīnīties par pirmo trijnieku. Zaudējot ar 2:5, viņas noslīdēja uz 7.vietu.

Evelīnas Barones komentārs pēc aizvadītā turnīra:
“Dalība šajā turnīrā mūsu komandai deva lielisku pieredzi uz jauna, neiepazīta ledus. Prieks, ka beidzot varējām piedalīties ārzemju turnīrā un spēlēt pret mums nezināmām, bet pieredzējušām komandām.”


“Gentofte Cup 2021” titulu ar uzvarām visās spēlēs izcīnīja Dānijas vīriešu komanda (skips – Mikels Krause), kura izšķirošajā cīņā pārliecinoši ar 7:1 pārspēja Dānijas sieviešu komandu (skips – Madeleina Duponta).


JKK/Barone spēļu rezultāti:
6:8 – “Frost on Ice” (Dānija)
6:4 –  “Team Svetak” (Zviedrija)
7:5 –  “COWI” (Dānija)
2:5 –  “Team Tarnborg” (Dānija)


Foto: JKK/Barone

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji