JKK/Barone startēs pārbaudes turnīrā Dānijā

Kamēr liela daļa Latvija komandu aizvada turnīru Rīgā, tikmēr Latvijas sieviešu izlase no 10. līdz 12.septembrim sacentīsies “Gentofte Cup 2021” turnīrā Kopenhāgenā, Dānijā.


Latvijas sieviešu izlase, kuru šosezon pārstāv Jelgavas kērlinga kluba junioru meiteņu komanda ar Evelīnu Baroni skipa pozīcijā, aizvadīs otro sagatavošanās turnīru, lai sekmīgāk startētu novembra vidū gaidāmajā Eiropas čempionātā.

Pagājušajā nedēļas nogalē “Riga Open I 2021” viņas izcīnīja 5.vietu. Vai Dānijā konkurence būs spēcīgāka, to noskaidrosim jau pa visam drīz. Sacensību 12 komandu vidū lielākoties ir pašmāju komandas, kā arī pa vienai no Zviedrijas un Spānijas.

Komandas vispirms sadalītas divās grupās pa sešām, kur aizvadīs trīs spēļu kārtas. Pirmais katras komandas pretinieks tiek noteikts izlozes kārtībā. Mūsu komanda 10.septembrī plkst. 16:00 sacentīsies ar Gentoftes kērlinga kluba komandu “Frost on ice”. Turpmāko spēļu pretinieki būs atkarīgi no iepriekšējo spēļu rezultāta.

Pēc grupu turnīra komandas tiks sakārtotas secībā 1. - 12.vietai un svētdien tiks izspēlētās izšķirošās spēles, lai noskaidrotu “Gentofte Cup 2021” turnīra uzvarētāju.


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji