Par čempionu titulu šogad sacentīsies septiņas sieviešu komandas, fināla diena tiešraidē Sportacentrs.com

Latvijas čempionāts kērlingā sievietēm norisināsies no 28.aprīļa līdz 2.maijam Kērlinga hallē Rīgā. Vienu no pusfināla spēlēm un finālu varēs skatīties tiešraidē Sportacentrs.com mājas lapā un TV kanālā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos.


Šī saraustītā sezona Covid-19 pandēmijas dēļ liegusi kērlingistiem laiku uz ledus, kas savukārt veicinājis komandu pieaugumu čempionātos. 2021.gada Latvijas sieviešu čempionātam pieteikušās septiņas komandas. Pēdējo reizi šāds dalībnieču skaits bija 2015.gadā, kas ar katru gadu saruka.

Šogad par titulu sacentīsies pagājušā gada pirmais četrinieks: čempiones no Jelgavas kērlinga kluba, kuru jau otro gadu vadīs Santa Blumberga-Bērziņa, ilggadējā skipa Ivetas Stašas-Šaršūnes vietā, vicečempione un vēl aizvien junioru komanda SK OB/Stabulniece (skips – Elīza Stabulniece), kam seko JKK/Rudzīte (skips – Ieva Rudzīte) un Nicoll/Regža (skips – Evita Regža).

Pēc gada pārtraukuma čempionātā startēs Elēnas Kāpostiņas vadītā komanda, bet SK OB/Pālena-Rozentāle (skips – Solvita Pālena-Rozentāle) un junioru komanda JKK/Barone (skips – Evelīna Barone) debitēs Latvijas sieviešu čempionātā. Tiesa gan Baronei šis jau būs septītais pieaugušo čempionāts, jo vairākumu no tiem aizvadījusi Ivetas Stašas-Šaršūnes komandā.


Komandas aizvadīs apļa turnīru, katra izspēlējot pa sešām spēlēm. Pēc pamatturnīra četras labākās iekļūs pusfināla spēlēs, kur sacentīsies 1. ar 4.vietu un 2. ar 3.vietu. Šo spēļu uzvarētājas cīnīsies par 2021.gada titulu. Gan pusfinālu 2.maijā plkst. 10:00 (1. – 4.vietas spēle), gan fināla spēli plkst. 15:00 tiešraidē varēs skatīties Sportacentrs.com mājas lapā un Tv kanālā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos. Visas pārējās spēles tiks rādītas  Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.

Latvijas čempionāta uzvarētājas izcīnīs tiesības pārstāvēt Latvijas izlasi 2021./2022.gada sezonā Pasaules kērlinga federācijas rīkotajās sacensībās, izņemot olimpiskās spēles un to kvalifikācijas turnīrus.


Čempionāta dalībnieces:
1. JKK/Blumberga-Bērziņa
2. SK OB/Stabulniece
3. JKK/Rudzīte
4. Nicoll/Regža
5. JKK/Barone
6. JKK/Kāpostiņa
7. SK OB/Pālena-Rozentāle

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”Sacensības norisinās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Paldies, Arti!
2021-05-01 00:09:36
Sveiki Latvijas čempionātu organizētāji! Man ir lūgums publicēt pilnus komandu sastāvus un trenerus. Ne tikai sieviešu, bet arī citiem čempionātiem, citādi grūti sekot spēlētāju gaitām un panākumiem. Jau iepriekš, paldies!
2021-05-01 00:07:23
Sveika, Zanda, Kopvērtējumā, uzspiežot uz komandas, parādās arī komandu sastāvi. Saite uz kopvērtējumu un rezultātiem ir pieejama zem šī raksta bildes.
2021-04-30 23:01:47
Sveiki Latvijas čempionātu organizētāji! Man ir lūgums publicēt pilnus komandu sastāvus un trenerus. Ne tikai sieviešu, bet arī citiem čempionātiem, citādi grūti sekot spēlētāju gaitām un panākumiem. Jau iepriekš, paldies!
2021-04-30 22:43:27

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji