Poļina Rožkova iegūst Trīs Zvaigžņu balvu

Vakar, 9.aprīļa vakarā svinīgā ceremonijā "Hanzas Peronā" tika pasniegta “Trīs Zvaigžņu balva 2020”. Uz balvu pretendēja Latvijas ratiņkērlinga izlase kā gada labākā komanda un Poļina Rožkova kā paralimpiskā sportiste.

Balvu ieguvēji tika noteikti balsojumā, kuru veidoja trīs kategorijas – tautas balsojums (50%), akreditēto sporta žurnālistu balsojums (25%) un Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Paralimpiskās komitejas un Latvijas Sporta federāciju padomes izraudzīto sportistu balsojums (25%).

Ratiņkērlinga izlase tautas balsojumā bija līderos, tomēr kopsummā viņiem neizdevās pārspēt Latvijas vīriešu volejbola izlasi, kas ieguva gada komandas titulu un balvu. Toties kērlings var lepoties ar Poļinu Rožkovu, kura pateicoties tautas balsojumam un žūrijas komisijai, ieguva Trīs Zvaigžņu balvu kā labākā paralimpiskā sportiste 2020.gadā.

Kā Latvijas ratiņkērlinga izlases skips viņa ir palīdzējusi izcīnīt vietu 2022.gada Pekinas Ziemas paralimpiskajās spēlēs, kas ir vēsturisks ieraksts gan Latvijas kērlingam, gan Latvijas paralimpiskajam sportam.


Paldies Poļinai sakām arī mēs, Latvijas Kērlinga asociācija, par ieguldīto darbu, pārvarētajiem šķēršļiem un nepadošanos, lai sasniegtu sportista augstāko mērķi - olimpiskās/paralimpiskās spēles, un par Latvijas vārda nešanu pasaulē, veicinot kērlinga popularitāti.


Emocionālā uzrunā Poļina pateicās visiem atbalstītājiem, treneriem un komandai, uzsverot, ka aizvadītais gads ir bijis smags, un saņemtā balva ir veltījums mātei.

Pilna Intervija ar Poļinu Rožkovu:

 

Foto: www.olimpiade.lv

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji