Zināmi četru gaidāmo Latvijas čempionātu spēļu grafiki

Šo un nākamo mēnesi aizvadīsim noskaidrojot sešus Latvijas čempionus dažādās disciplīnās. Kā pirmās startēs seniores, pēc viņām sacentīsies jauktie pāri, kam aprīlī vēl sekos sieviešu čempionāts. Savukārt maijā spēles par titulu uzsāks jauktās komandas, kam sekos vīriešu un visbeidzot ratiņkērlinga čempionāts.
 

Nākamnedēļ no 16. līdz 18.aprīlim senioru čempionātā cīnīsies divas sieviešu komandas – SK OB/Regža un VKK/Millere. Jaukto pāru čempionātā piedalīsies 11 komandas, kuras sacensības aizvadīs no 21. līdz 25.aprīlim, savukārt aprīļa beigās, maija sākumā (28.04. - 02.05.) pēc pieciem gadiem atkal tituls tiks noskaidrots septiņu sieviešu komandu starpā. Toties vīriešu čempionātā, kas notiks no 10. līdz 16.maijam, 10 komandu konkurenci, kāda būs šogad, pēdējo reizi redzējām 2014.gadā.

Tie, kas vēl nav pieteikuši savas komandas dalību jaukto komandu čempionātā – tas izdarāms līdz 12.aprīlim, sūtot e-pastu uz curling@curling.lv.


Atgādinām, ka šobrīd treniņos un visās gaidāmajās sacensībās drīkstēs piedalīties tikai Latvijas Kērlinga asociācijas apstiprinātie dalībnieki. Kā arī lūgums pirms čempionāta iepazīties ar kērlinga sacensību un treniņu sanitāro protokolu, visiem zināmās COVID-19 pandēmijas sakarā.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji