Skotijai uzticēts rīkot pasaules čempionātu jauktajiem pāriem

Pasaules kērlinga federācija (PKF) 24.martā izziņoja, ka pasaules čempionāts jauktajiem pāriem 2021.gadā norisināsies no 17. līdz 23.maijam COVID drošā vidē Aberdīnā, Skotijā.


Čempionātam tika dota zaļā gaisma pēc konsultācijām ar Skotijas valdību, pie nosacījumiem, ka pasākumā tiks ievēroti strikti COVID-19 drošības protokoli. PKF un “Curl Aberdeen” (CA) patlaban pieliek pēdējos punktus detalizētajiem protokoliem, kas garantēs drošību čempionātā iesaistītajiem.

PKF prezidentes Keitas Keitnesas komentārs:
“Mēs esam pagodināti, ka varam apstiprināt CA kā jaukto pāru čempionātu organizētāju, kas reizē būs arī šīs sezonas pēdējais pasaules čempionāts. Ne tikai pasaules tituls ir likts uz spēles, bet tostarp arī septiņas komandas garantēs vietu savām nacionālajām olimpiskajām komitejām 2022.gada Pekinas Ziemas olimpisko spēļu jaukto pāru turnīrā.

Mēs esam izdarījuši lielu darbu, lai šo čempionātu padarītu par realitāti un man ir liela pārliecība, ka CA spēs izveidot drošas, augstākās klases sacensības mūsu sportistiem, oficiālajiem pārstāvjiem un personālam.”

CA menedžeris un 2014.gada olimpiskais vicečempions Toms Brūsters papildina:
“Mēs esam patīkami satraukti uzņemt starptautiska mēroga kērlinga sacensības Aberdīnā. Prasības, kas jāievēro, lai aizvadītu šo svarīgo čempionātu COVID drošā vidē, ir izaicinošas, tomēr vitāli svarīgas, lai garantētu visiem drošu pasākumu.

Pateicoties Skotijas valdības sākotnējā plāna apstiprinājumam, tagad mēs pilnībā varam uzsākt veselības protokolu attīstības procesu, kas nodrošinās, ka CA var droši rīkot čempionātu un dos iespēju sportistiem piedalīties sacensībās bez jebkādām raizēm.”


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji