Valdes sēdē pieņemti vairāki būtiski lēmumi

Šogad pirmā valdes sēde attālinātā režīmā norisinājās 18.februārī, lai izskatītu un apstiprinātu vairākus būtiskus punktus 2021.gadam.


Pirmkārt visi Latvijas Kērlinga asociācijas (LKA) biedri aicināti iesniegt pieteikumus konkursam par finansiālu atbalstu sacensību organizēšanai periodā 01.01.2021. – 30.06.2021. Konkursam ir atvērta tipa pieteikšanās termiņš – LKA biedrs var pieteikties konkursam jebkurā brīdī konkursa norises laikā.


Junioru attīstības programmā 2021.gadam tiek saglabātas tās pašas aktivitātes, kas bija pērn, papildinot vienīgi Ventspils kērlinga kluba junioru līdzfinansējumu dalībai Ventspils kērlinga čempionātā, kā arī klubs ir gatavs organizēt grīdas kērlinga demonstrācijas Ventspils skolās.

Arī 22-25 gadus veco spēlētāju programma šim gadam saglabājas tāda pati kā 2020.gadā.


Toties ir veiktas pāris izmaiņas Latvijas čempionātu nolikumā:

  • nolikums ir papildināts ar izspēles kārtību junioru komandām, junioru jaukto pāru komandām un ratiņkērlinga jaukto pāru komandām;
  • mainīta pieteikuma forma sacensībām: turpmāk nebūs nepieciešami visu spēlētāju paraksti, bet paraksttiesīgā kluba amatpersona būs atbildīga par to, ka visi pieteiktie dalībnieki ir piekrituši startēt sacensībās.


Šajā valdes sēdē tika apstiprināts budžets 2021.gadam un noteikts nākamās LKA Biedru sapulces norises laiks – 2021.gada 11.marts, plkst. 18:00, kas norisināsies attālinātā režīmā.


Ar šiem un citiem lēmumiem sīkāk var iepazīties valdes sēdes protokolā, kurā atsauces uz pielikumiem atrodamas gan protokolā, gan rakstā zem bildes, gan mājas lapas sadaļā Kērlings Latvijā -> Dokumenti

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji