Pasaules kērlinga tūres posmā ar panākumiem visās spēlēs uzvar D.Barone/A.Veidemanis

No 27. līdz 29.novembrim Kērlinga hallē Rīgā norisinājās starptautiskais jaukto pāru turnīrs "WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup I", kas ir viens no ISS World Mixed Doubles Curling Tour posmiem. Par tā uzvarētājiem pēc ilgāka laika kļuva komanda no Latvijas – Daina Barone un Arnis Veidemanis.


Turnīrs tika izspēlēts 11. gadu pēc kārtas. Barone un Veidemanis izcīnīja uzvaras visās spēlēs. Finālā, interesantā spēlē viņi ar 7:5 pārspēja otru Latvijas duetu – Ievu Rudzīti/Arti Zenteli.

Pēc spēles Veidemanis pateicās organizatoriem par perfekti noorganizēto turnīru tik neparastos apstākļos. Tāpat pateicās arī ledus meistariem: Ralfam un Arnim par ledus kvalitāti. Arnis vēl piebilda: "Labs turnīrs, saturīgas, spraigas spēles. "Pilnīga laime" šajā neparastajā laikā."

Cīņa par trešo vietu arīdzan izvērtās aizraujoša starp komandām no Latvijas. Septītajā endā izcīnot piecus punktus pret Daci Zīli un Jāni Vondu, ar rezultātu 10:4 par trešās vietas uzvarētājiem kļuva Iluta Linde un Jānis Rudzītis.

Kā jau iepriekš ziņots, komandas tika sadalītas divās grupās, kur tika aizvadīts apļa turnīrs. Cīņu par goda pjedestālu turpināja katras grupas trīs labākās komandas. Ceturtdaļfinālam šoreiz nekvalificējās neviena ārzemju komanda.


Izšķirošo spēļu rezultāti:
7:5 Barone/Veidemanis – Rudzīte/Zentelis
10:4 Linde/Rudzītis – Zīle/Vonda


1.vieta – Daina Barone/Arnis Veidemanis

2.vieta – Ieva Rudzīte/Artis Zentelis

3.vieta – Iluta Linde/Jānis Rudzītis

4.vieta – Dace Zīle/Jānis Vonda

 

Sacensības atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle. Sadarbības partneri – Venden, Isostar un RIJA HOTEL VEF.

Paldies arī E.Gulbja labarotorijai, īpaši Džinetai Dimantei.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs "OB")

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji