Latvijas Kērlinga asociācijas noteiktie ierobežojumi sacensībām un treniņiem līdz 06.12.2020.

No 2020.gada 9.novembra līdz 6.decembrim Latvijā ir izsludināta ārkārtējā situācija saskaņā ar MK rīkojumu nr.655. Šis rīkojums paredz ierobežojumus, kas skar arī sporta treniņus un sacensības (rīkojuma 5.16. un 5.17. punkts).


Ievērojot šajā rīkojumā noteiktos ierobežojumus, LKA nosaka šādus ierobežojumus kērlinga spēlētājiem, treneriem un sacensību organizatoriem:

  1. Tiek atceltas visas LKA rīkotās sacensības, kuru norise bija paredzēta šajā laikā (Rīgas atklātais čempionāts kērlingā, Riga Junior Open).

  2. LKA biedriem ir aizliegts rīkot jebkāda veida sacensības šajā periodā, izņemot Pasaules Kērlinga tūres posmu jauktajiem pāriem 26.-29.novembrī (sacensības notiek bez skatītājiem).

  3. Tiek aizliegti visu veidu komandu treniņi (t.sk. pieaugušo izlasēm), izņemot Latvijas ratiņkērlinga izlases dalībniekiem, kas ir iekļauti Latvijas Paralimpiskās vienības sastāvā.

  4. Individuālajos treniņos vienlaicīgi uz kērlinga celiņa drīkst atrasties ne vairāk kā divi spēlētāji, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. Individuālos treniņus drīkst apmeklēt tikai ar iepriekšēju pierakstu noteiktā laikā. Treniņa laikā, ja divi spēlētāji ir no dažādām mājsaimniecībām, tiem ir jāizmanto katram savas krāsas akmeņi, pirms treniņa tos dezinficējot.

  5. Individuālā treniņa laikā viens treneris drīkst strādāt tikai ar vienu spēlētāju vai vienas mājsaimniecības spēlētājiem. Šajā treniņā nedrīkst piedalīties cits šīs pašas komandas spēlētājs, kas nav no vienas mājsaimniecības.

  6. Treniņu laikā gan spēlētājiem, gan treneriem ir jāizvairās no fiziska kontakta un jāievēro droša distance.

  7. Treniņu dalībnieki (spēlētāji un treneri) pirms treniņa drīkst ierasties treniņu norises vietā ne agrāk kā 10 minūtes pirms plānotā treniņa un 10 minūšu laikā pēc treniņa beigām ir jāpamet treniņu norises vieta,

  8. Treniņu norises vietā ģērbtuves ir atļauts izmantot tikai, lai pārģērbtos. Ja iespējams, treniņu dalībnieki (spēlētāji un treneri) tiek aicināti treniņu vietā ierasties atbilstošā ekipējumā, ģērbtuvēs pārvelkot tikai sporta apavus.


Sacensību un treniņu laikā visiem ir jāievēro visi jau iepriekš noteiktie piesardzības pasākumi:
- aizliegts apmeklēt sacensību vai treniņu norises vietu, ja personai ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes,
- regulāri jāmazgā vai jādezinficē rokas,
- jāievēro droša distance no pārējiem dalībniekiem,
- jāveic akmeņu rokturu dezinfekcija pirms katra treniņa vai spēles.

 

 

 

LKA valde

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji