Jaukto pāru turnīra pirmo posmu šosezon uzsāks četras komandas

Svētdien, 4.oktobrī notiks pirmais posms “PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix” seriālā, piedaloties četriem pāriem.


Uz ledus redzēsim nomināli spēcīgas komandas. Dace Regža un Ansis Regža ir sacensību seriāla iepriekšējo sezonu uzvarētāji, vairākkārtēji Latvijas čempioni un ar lielu pieredzi Pasaules kērlinga tūres turnīros visā Eiropā.

Evelīna Barone un Ritvars Gulbis ir jauna komanda, taču spēlētāji paši par sevi komentārus neprasa. Evelīna ir Latvijas meiteņu junioru izlases skips, kurām izdevies pirmo reizi Latvijas kērlinga vēsturē izcīnīt tiesības startēt pasaules junioru čempionāta A divīzijā. Savukārt Ritvars ir vairākkārtējs Latvijas čempions vīriešiem un vairāku Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks arī jaukto pāru disciplīnā.

Daina Barone un Arnis Veidemanis šobrīd ir Latvijas izlase jauktiem pāriem, Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieki. Savukārt Sanitu Saulgriezi un Jāni Rēdlihu varam redzēt ikvienā kērlinga turnīrā, izņēmums nav arī šis. Pagājušā sezonā veiksmīgs starts “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” viņiem rezultējās ar godalgoto 3.vietu kopvērtējumā.

Komandas aizvadīs apļa turnīru, pēc kura tad arī tiks sadalītas vietas, ņemot vērā iegūtos punktus, savstarpējo spēļu rezultātus un papildrādītāju.


Šobrīd dažos no nākamajiem posmiem pieteikumu skaits ir lielāks nekā vietu skaits posmā, līdz ar to organizatoriem nāksies kādam atteikt. Tomēr gaidām pieteikumus, jo spēlēt būs iespēja ikvienam gribētājam.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji