Latvijas komanda sezonu uzsāk ar 3.vietu Tallinā

No 20. līdz 22.augustam trīs Latvijas komandas devās uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu, lai uzsāktu 2020./2021.gada sezonu ar startu “White Nights Trophy 2020”. Augsto 3.vietu izcīnīja “Slide, Baby!” ar Raimondu Vaivodu skipa pozīcijā.


Turnīra 12 dalībnieku konkurencē sacentās 9 Igaunijas un 3 Latvijas komandas – “Slide, Baby!”, TKK/Zass un “Team Vonda”.

Sacensības ar uzvaru pār “White Nights Trophy 2020” 2.vietas ieguvēju “Team Turmann” uzsāka komanda “Slide, Baby!”. Tiesa gan nākamajās divās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, kur viens no tiem bija pret pašreizējiem Latvijas junioru komandu čempioniem – “Team Vonda”. Uzvara ceturtajā spēlē Vaivoda vadīto komandu ierindoja starp sešām labākajām, kas turpināja cīņu izšķirošajā kārtā. Tajā viņam pretim stājā paša trenētā TKK/Zass, kurai pārāk daudzo kļūdu dēļ nācās atzīt trenera komandas pārākumu. Pateicoties šai uzvarai “Slide, Baby!” izcīnīja 3.vietu.

TKK/Zass turnīru noslēdza 5.vietā, lai gan tā sākums izvērtās graujoši neveiksmīgs, pirmajā spēlē piekāpjoties turnīra uzvarētājiem “Team Veltsman” ar 0:17. Par laimi tas nesagrāva junioru pārliecību par saviem spēkiem, jo nākamajās divās spēlēs tika izcīnītas uzvaras, bet pēdējā pamatturnīra spēlē panāktais neizšķirts ļāva turpināt cīņu par augstām vietām. Šoreiz mazliet pietrūka, tomēr laba pieredze gūta.

Arī pašreizējie Latvijas junioru čempioni “Team Vonda” sezonu atklāja ar zaudētu spēli, bet pēc tās izdevās izcīnīt divas svarīgas uzvaras. Tomēr ar to bija par maz, jo, zaudējot “Team Turmann”, viņi nekvalificējās cīņai par pirmo trijnieku, noslēdzot sacensības 9.vietā.


“Slide, Baby!” spēļu grafiks:
8:4 – “Team Turmann” (Igaunija)
6:8 – “Team Vonda”
8:10 – “G&T 1.0” (Igaunija)
6:3 – “TM Eesti” (Igaunija)
6:2 – TKK/Zass

TKK/Zass spēļu grafiks:
0:17 – “Team Veltsman” (Igaunija)
9:1 – “Just See” (Igaunija)
5:3 – “Estonian Wheelchair Curling Team” (Igaunija)
4:4 – “Larry Hill” (Igaunija)
2:6– “Slide, Baby!”

“Team Vonda” spēļu grafiks:
3:8 – “G&T 1.0” (Igaunija)
8:6 – “Slide, Baby!”
9:6 – “TM Eesti” (Igaunija)
4:9 – “Team Turmann” (Igaunija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji