Ventspils čempionātā kērlingā svētdien sāksies finālturnīra izspēle

Ventspils Ledus hallē svētdien, 8.martā sāksies Ventspils pilsētas 18.atklātā čempionāta kērlingā finālturnīra izspēle.


Pēc aizvadīto divu apļu spēļu rezultātiem astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās finālturnīra izspēli pēc “page play – off” sistēmas. Pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.


Čempionāta finālturnīra pirmajā spēlē, kas sāksies plkst. 08:30 tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri. Pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp regulārā čempionāta 1. un 2.vietas ieguvējiem komandām „Ostas celtnieks” un „Kaleidoskops”, kā arī starp 3. un 4.vietas ieguvējiem komandām „Lavīna” un „Ventspils novads”.

Spēles “Ostas celtnieks” – “Kaleidoskops” uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 29.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē plkst. 11:15 cīnīties ar komandu “Lavīna”/”Ventspils novads” dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē. Savukārt, spēles “Lavīna”/”Ventspils novads” zaudētājam nāksies samierināties par iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.


Komandu vietu sadalījums pēc divu apļu spēlēm:

Vieta

Komanda

Uzvaras

Zaudējumi

LSD (mm)

1.

Ostas celtnieks

10

4

345

2.

Kaleidoskops

10

4

684

3.

Lavīna

9

5

361

4.

Ventspils novads

9

5

603

5.

ICE SCREAM

7

7

616

6.

VKM

6

8

1017

7.

ICE STORM

3

11

663

8.

SNOWFLAKES

2

12

6927


Foto: Juris Presņikovs

Ventspils pilsētas atklāto čempionātu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, Ventspils pilsētas pašvaldība un Ventspils brīvosta. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu, bet “Ventspils novads” komanda – ar novada pašvaldības atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji