Individuālajā čempionātā uzvar S.Jeske un R.Jučers

Ceturtajā individuālajā čempionātā, ko šogad rīkoja Kērlinga halle un kas norisinājās 1.martā, labākie bija Sabīne Jeske un juniors Reinis Jučers.


Vispirms “Kērlinga halles individuālais čempionāts kērlingā 2020” dalībnieki aizvadīja trīs sesijas kvalifikācijas kārtā. Tālāk cīņu fināla kārtā vēl papildus divās sesijās turpināja 10 veiksmīgākie dalībnieki. Šogad bija nepieciešams 41 punkts, lai turpinātu dalību čempionātā.

Kvalifikācijas kārtā jau tika noskaidrots vietu sadalījums dāmām, jo tikai Sabīnei Jeskei izdevās iegūt pietiekamu punktu skaitu (44), lai piedalītos arī fināla kārtas sesijās. Otrā vieta, punkta attālumā no fināla kārtas, Anitai Pētersonei (40), bet trešā vieta un labākā no juniorēm Annai Frančeskai Gustei (37).

Kungiem cīņa izvērtās spraigāka un fināla kārtā tika deviņi dalībnieki. Pirmā sesija veiksmīgāka izvērtās Ansim Regžam, bet otrā savukārt Reinim Jučeram, līdz ar to viņam izdevās noturēt iekrāto pārsvaru kvalifikācijas kārtā un pelnīti kļūt par čempionu ar 96 punktiem. Reinim pieder arī labākais rādītājs vienas sesijas ietvaros – 25 punkti.

Ansis Regža (91) attiecīgi ierindojās otrajā vietā, bet trešā vieta Aivaram Purmalim (82), kuram izdevās pacelties no dalītas 5./6.vietas, ceturtajā vietā atstājot pagājušā gada čempionu Didzi Pētersonu (74). Augstā 5.vieta Viktoram Vasevičam (73), kas kērlingu spēlēt uzsācis nesen, apgūstot to “Pieaugušo apmācības” nodarbībās.


Sacensības atbalstīja SIA “Kērlinga halle”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji