Vienas dienas jaukto pāru turnīra seriāla piektajā posmā uzvar D.Regža/A.Regža

Svētdien, 16.februārī notika šī gada pirmais un sezonā kopumā piektais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms. Par tā uzvarētājiem kļuva iepriekšējo divu sezonu kopvērtējuma līderi Dace Regža un Ansis Regža.
 

Vispirms D.Regža/A.Regža ar 9:2 pārspēja I.Strautmani/V.Vaseviču, kuriem šī bija debijas reize jaukto pāru disciplīnā. Otrajā spēlē viņi tikās ar L.Avenu/A.Avotiņu, kurus uzvarēja ar rezultātu 7:3. Fināla cīņā ar 8:3 tika pārspēti D.Zīle/A.Krimskis, pēc trešā enda iegūstot minimālu pārsvaru un pakāpeniski palielinot to līdz spēles beigām.

Spēlē par trešo vietu savā starpā tikās E.Regža/R.Freidensons un šīs sezonas seriāla debitanti L.Avena/A.Avotiņš. Spēle ritēja līdzīgi līdz pēdējam akmenim, kad L.Avenai/A.Avotiņam vēl bija iespēja izraut ekstra endu. Diemžēl spēles pēdējais metiens viņiem nebija veiksmīgs (4:5) un bez papildus enda 3.vieta šajā posmā E.Regžai/R.Freidensonam.

Spēlē par piekto vietu tikās dueti S.Saulgrieze/J.Rēdlihs un Z.Priste-Vonda/J.Vonda. Spēle līdzinājās amerikāņu kalniņiem. Ja pēc piektā enda šķita jau, ka uzvarētājs noskaidrots, tad Zanda ar Jāni pierādīja pretējo, gūstot sestajā endā četrus punktus. Astotajā endā Zandai ar Jāni gūstot četrus punktus (11:11), bija nepieciešams ekstra ends, lai noskaidrotu 5.vietas ieguvēju, par kuriem šoreiz kļuva S.Saulgrieze/J.Rēdlihs.

Savukārt principiāla bija spēle par septīto vietu, kur savā starpā tikās dueti, kas kērlingu sākuši apgūt pavisam nesen, apmeklējot “Pieaugušo apmācības” nodarbības. Spēles sākumā vadībā izvirzījās I.Strautmane/V.Vasevičs, kuriem izdevās pārsvaru saglabāt līdz spēles beigām (10:4) un bez uzvaras punktiem šoreiz atstāt S.Pālenu-Rozentāli/J.Rozentālu.


Atlikušie divi posmi notiks 8. un 29.martā, kad būs iespēja pacīnīties par pēdējiem punktiem sezonas kopvērtējumā. Katrā posmā atlikušas 2 vietas.

Latvian Mixed Doubles Grand Prix atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija un Kērlinga halle.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji