Pirmās sacensības Jaunajā gadā – Amatieru līgas 5.posms

Gada pirmajā nedēļas nogalē 4. un 5.janvārī komandas no Latvijas un Lietuvas sacentīsies par punktiem Amatieru līgas kopvērtējumā sezonas piektajā posmā.


Šoreiz diemžēl vietas mazāk nekā gribētāju. Uz ledus redzēsim abas senioru izlases VKK/Millere no Ventspils un “LYB”. Tāpat gatavošanos Jaunatnes olimpiādei turpinās junioru kvartets “YOG2” ar Ričardu Vondu priekšgalā. Par punktiem cīnīsies arī Lietuvas seniores “Team SLYDIS” un komanda “Kaunas CC”. No pašmāju komandām vēl redzēsim junioru komandas SK OB/Stabulniece un TKK/Zass, kā arī “KK Rīga”, “Demo”, “Versija”, “Slīdi,mazulīt!”, Ratiņkērlinga izlasi un Nicoll/Regža.

Tiem, kas cītīgi seko punktu izmaiņām kopvērtējumā, iespējams ieskatīties kopvērtējuma tabulā pēc četriem posmiem. Šobrīd vadībā ir komanda “YOG1”, kas nekvalificējās Jaunatnes olimpiādei. Otro vietu dala komanda “LYB” un “Team SLYDIS”.

Individuālajā vērtējumā šobrīd veiksmīgākie: Elīza Stabulniece un Jānis Rēdlihs, bet trešo vietu dala Katrīna Gaidule un Roberts Reinis Buncis. Bet tā kā Amatieru līga vēl nav pusē, tad rezultāti noteikti mainīsies.


Negaidi un piesakies, jo vietu skaits kā allaž ierobežots. Nākamais posms norisināsies 18. un 19.janvārī, uz kuru pieteikties var līdz 10.janvārim.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji