E.Barone/R.Gulbis uzvar jaukto pāru seriāla ceturtajā posmā

Pirms Ziemassvētkiem, 22.decembrī tika nospēlēts pēdējais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” 2019.gadā. Par tā uzvarētājiem kļuva jaunizveidotais pāris – Evelīna Barone un Ritvars Gulbis.


Pirmo posma spēli Barone/Gulbis uzsāka pret Sanitu Saulgriezi/Jāni Rēdlihu, kurus uzvarēja ar rezultātu 9:2. Otrajā spēlē viņi tikās ar Evitu Regžu/Renāru Freidensonu, pārspējot ar 6:4, bet fināla spēlē ar 8:2 tika galā ar iepriekšējo abu sezonu uzvarētājiem Daci Regžu/Ansi Regžu.

Spēlē par trešo vietu savā starpā tikās Regža/Freidensons un iepriekšējā posma uzvarētāji Dace Zīle/Aivis Krimskis. Ja līdz trešajam endam spēle ritēja līdzīgi un rezultāts bija 2:2, tad spēles otrajā daļā visus punktus guva Regža/Freidensons, svinot uzvaru ar 10:2.

Par piekto vietu tikās lietuviešu dueti M.Kiudite/D.Kiudis un M.Jurkute/P.Rimeikis. Kiudite 12 gadu vecumā debitēja ar lielisku sniegumu un palīdzēja tētim gūt uzvaru pār saviem tautiešiem ar 7:5. Savukārt septīto vietu ieguva pieredzējušie Saulgrieze/Rēdlihs, kuri bez uzvaras punktiem šoreiz atstāja debitantus Solvitu Pālenu-Rozentāli/Juri Rozentālu.


Turnīru atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji