Skotijas turnīrā CC Rīga/Trukšānam divas uzvarētas spēles, titulu izcīna mājinieki

“WCT Dumfries Challenger Series 2019” turnīrs Damfrijā, Skotijā norisinājās no 12. līdz 15.decembrim, kurā startēja Latvijas vīriešu kērlinga komanda CC Rīga/Trukšāns. Par turnīra uzvarētāju kļuva Rosa Vaita komanda no Skotijas.


Pasaules kērlinga tūres (PKT) Challenger sērijas posmā startēja 15 komandas, kuru vidū lielākoties pašmāju komandas, kā arī trīs Šveices, viena Anglijas un mūsu Mārtiņa Trukšāna vadītā komanda.

Pēc grupu turnīra kārtas ceturtdaļfinālā iekļuva visas trīs Šveices un piecas Skotijas komandas. Lusiēna Lotenbaha četrinieks no Šveices aizkļuva līdz pat finālam, kurā tikās ar šī turnīra pēc PKT ranga spēcīgāko Vaita (13.vieta) komandu. Šajā cīņā jau no pirmajiem endiem dominēja skoti, pārspējot šveiciešus sešos endos ar 6:2 un izcīnot “WCT Dumfries Challenger Series 2019” titulu.

Savukārt 3.vietas ieguvēju noskaidroja divas Skotijas komandas – viena ar pieredzējušo Glenu Murhedu un otra junioru Hamiša Galahera komanda. Ar 6:4 šajā spēlē uzvarēja pieredze.

Mūsu četrinieks uz Skotiju devās bez pamatsastāva spēlētāja Arņa Veidemaņa. Grupu turnīra pirmajā spēlē uzvara tika nodrošināta ekstra endā. Otrajā mačā pašā galotnē nācās piekāpties šveiciešiem, bet trešajā viņi piecos endos cieta sakāvi pret šī turnīra uzvarētājiem. Toties turnīrs noslēgts ar uzvaru pār vienu no Skotijas junioru komandām.


CC Rīga/Trukšāna komandas sastāvs: Mārtiņš Trukšāns (skips), Jānis Klīve, Sandris Buholcs, Jānis Rudzītis.

CC Rīga/Trukšāna komandas spēļu rezultāti:
9:8 – G.Slouns (Skotija)
4:6 – S.Gemplers (Šveice)
1:7 – R.Vaits (Skotija)
6:3 – O.Kārsons (Skotija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji