Vācija nedod iespēju gūt punktus, sagādājot puišiem otro zaudējumu PČ

Vakar, 11.decembrī vakara spēlē pasaules junioru kērlinga čempionāta B divīzijā Latvijas puišu izlase sacentās ar Vāciju. Arī šajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:7.
 

Nākamā spēle: Latvija – Itālija


2.spēle: Latvija 0:7 Vācija

Tā pat kā čempionāta pirmajā spēlē, arī šajā mūsu izlase tika pie pēdējā metiena tiesībām pirmajā endā. Tiesa gan šo iespēju viņi tā arī visas spēles laikā neizmantoja. Vācieši lieliski nospēlēja šo spēli, noslēdzot to sešos endos un sagādājot mūsu puišiem otro zaudējumu šajā čempionātā.

Anitas Pētersones komentārs pēc spēles ar Vāciju:
“Mūsu otrā spēle čempionātā bija ar Vāciju, ko uzskatu par vienu no šā čempionāta spēcīgākajām komandām. Izpildījuma ziņā bijām nesalīdzināmi labāki kā iepriekšējā spēlē būsim "atkoduši" ledu un akmeņu krišanu. Uzmetām spēļu sesijas labāko LSD, arī pati spēle nebija tik saspringta un nervoza.

Vācieši visas spēles laikā faktiski pieļāva tikai pāris kļūdas un sodīja mūs par mūsu kļūdiņām. Lai arī neesam apmierināti ar rezultātu, jo saprotam, ka varam spēlēt daudz labāk, ceram rīt parādīt labu sniegumu spēlē ar Itālijas komandu, kuras trenere ir sieviešu kērlingā labi zināmā spēlētāja Diāna Gaspari.”

Paralēli mūsu spēlei norisinājās vēl viena apakšgrupas spēle, kurā Anglijas izlase tika pie otrās uzvaras, ar 7:4 pārspējot Taivānu.
 


1.spēle: Latvija 1:8 Anglija

Lai arī mūsu izlase ieguva pēdējā metiena tiesības pirmajā endā, šo iespēju ar savu akmeni iegūt punktus viņi izmantoja tikai trešajā, panākot 1:3. Kā izrādījās šis arī bija vienīgais mūsu komandas punkts, noslēdzot atklāšanas spēli sešos endos ar 1:8.
 


Pasaules junioru kērlinga čempionāts Somijas pilsētā Lohjā norisinās no 11. līdz 18.decembrim, startējot 43 komandām. Puišu konkurencē sacenšas 24 komandas, sadalītas trijās grupās pa astoņām. Latvijas izlase iedalīta C apakšgrupā, kurā mēģinās ierindoties labāko divniekā vai būt starp divām labākajām visu apakšgrupu trešajām vietām, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam.

Latvijas puišu izlases sastāvs: Krišs Vonda (skips), Ričards Vonda, Reinis Jučers, Deivids Jēkabsons, Roberts Reinis Buncis, trenere Anita Pētersone.

Latvijas puišu izlases spēļu grafiks:
1:8 – Anglija
0:7 – Vācija /pieejams spēles atkārtojums/
12.12. 12:00 – Itālija
13.12. 16:00 – Austrālija
14.12. 20:00 – Slovākija
15.12. 12:00 – Dānija
16.12. 20:00 – Taivāna

Kopvērtējums C apakšgrupā:
1. Anglija 2-2-0
1. Vācija 2-2-0
1. Itālija 2-2-0
4. Dānija 2-1-1
4. Slovākija 2-1-1
6. Austrālija 2-0-2
6. Latvija 2-0-2
6. Taivāna 2-0-2


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

Latvijas junioru izlašu dalību pasaules čempionātā atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji