Puiši pasaules čempionātu iesāk ar bezierunu zaudējumu pret Angliju /PAPILDINĀTS/

PAPILDINĀTS – pēcspēles komentārs

Šodien, 11.decembrī Latvijas puišu kērlinga izlase uzsāka dalību pasaules junioru čempionātā B divīzijā. Diemžēl čempionāta iesākums pagalam neveiksmīgs, ciešot sagrāvi pret Angliju ar 1:8.
 

Nākamā spēle: Latvija – Vācija /tiešraide/


1.spēle: Latvija 1:8 Anglija

Lai arī mūsu izlase ieguva pēdējā metiena tiesības pirmajā endā, šo iespēju ar savu akmeni iegūt punktus viņi izmantoja tikai trešajā, panākot 1:3. Kā izrādījās šis arī bija vienīgais mūsu komandas punkts, noslēdzot atklāšanas spēli sešos endos ar 1:8.

Anitas Pētersones komentārs pēc spēles ar Angliju:
“Pirmā spēle, kā saprotiet, neizdevās gluži tāda kā iecerēts. Savu artavu pašas pirmās spēles zaudējumā deva uztraukums, ar ko netikām galā. Ledus arī īsti nebija mūsu sabiedrotais – tas bija ļoti ātrs (mājas centrā akmeni pieberžot varēja "ievilkt" ar 4.2 sekundēm), kritiens uz centru 11–12 pēdas. Akmens ceļš ļoti garš – izskatās, ka akmens stājas, bet praktiski tas iet un iet, un iet...

Esam pieraduši pie nedaudz lēnāka ledus, tāpēc arī viss neizdevās. Un lai arī pirmo spēli zaudējām, ceram, ka esam sapratuši ledu. Esam noskaņoti optimistiski un jau šovakar vakarā dosimies cīņā pret stipro un pārliecinoši spēlējošo Vācijas komandu.”

Šajā kārtā mūsu apakšgrupā arī Vācijas izlasei izdevās pieveikt savus pretiniekus Taivānu sešos endos ar rezultātu 7:2. Vācija būs mūsu nākamie pretinieki un šo maču tiešraidē varēs skatīties Somijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.
 


Pasaules junioru kērlinga čempionāts Somijas pilsētā Lohjā norisinās no 11. līdz 18.decembrim, startējot 43 komandām. Puišu konkurencē sacenšas 24 komandas, sadalītas trijās grupās pa astoņām. Latvijas izlase iedalīta C apakšgrupā, kurā mēģinās ierindoties labāko divniekā vai būt starp divām labākajām visu apakšgrupu trešajām vietām, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam.

Latvijas puišu izlases sastāvs: Krišs Vonda (skips), Ričards Vonda, Reinis Jučers, Deivids Jēkabsons, Roberts Reinis Buncis, trenere Anita Pētersone.

Latvijas puišu izlases spēļu grafiks:
1:8 – Anglija
11.12. 20:30 – Vācija /tiešraide/
12.12. 12:00 – Itālija
13.12. 16:00 – Austrālija
14.12. 20:00 – Slovākija
15.12. 12:00 – Dānija
16.12. 20:00 – Taivāna

Kopvērtējums C apakšgrupā:
1. Dānija 1-1-0
1. Anglija 1-1-0
1. Vācija 1-1-0
1. Itālija 1-1-0
5. Austrālija 1-0-1
5. Latvija 1-0-1
5. Slovākija 1-0-1
5. Taivāna 1-0-1


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

Latvijas junioru izlašu dalību pasaules čempionātā atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

 

 

Autore: Linda Mangale

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji