Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu

Nedēļas nogalē, 14.un 15.decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2019.gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.


Turnīrā piedalīsies 10 komandas ar spēlētājiem no Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Šveices un Latvijas, tajā skaitā, iepriekšējo divu gadu uzvarētāji – komanda “ForUs” no Rīgas. Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs komandas: VKK/Millere (Latvijas sieviešu senioru izlase) un divas junioru komandas “Snowflakes” un “Ice Sorm”.

Vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules kērlinga federācijas (PKF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, bet savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju, tiks izspēlēts ekstra ends. Pēc katras spēļu kārtas komandas tiks sarindotas izcīnīto vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi).


Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja bez maksas.

14.decembrī
13:00 – 1.kārtas spēles 1.kārtas spēles
Snowflakes – Christmas Stars (Igaunija)
KTT – Crazy Quilt (Baltkrievija, Igaunija, Latvija)
CC SANTER (Krievija) – CC CHIASSO (Šveice)
ForUs – VKK/Millere
Ice Storm – Bremaņi

16:30 – 2.kārtas spēles

15.decembrī
09:00 – 3.kārtas spēles
13:00 – 4.kārtas spēles

Apbalvošana – plkst.15:45 Ledus halles 2.stāva foajē.


Foto – Ventspils kērlinga kluba arhīvs

Sacensību norisi atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un Ventspils brīvosta. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji