Savu pirmo uzvaru visā jaukto pāru posmā izcīna D.Zīle/A.Krimskis

Svētdien, 24.novembrī notika “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” trešais posms, kurā piedalījās septiņas latviešu un viena lietuviešu komanda. Pirmo reizi par posma uzvarētājiem kļuva Dace Zīle/Aivis Krimskis.
 

Zīle/Krimskis pirmajā spēlē uzvarēja Sanitu Saulgriezi/Jāni Rēdlihu ar rezultātu 7:3. Tad viņi tikās ar Latvijas izlases jaukto pāri – Ievu Rudzīti/Arti Zenteli, kurus uzvarēja ar 9:6. Savukārt pēdējā bija finālcienīga spēle, kurā cīņa noritēja līdz pat pēdējam akmenim, ar minimālu pārsvaru 7:6 pārspējot iepriekšējo abu sezonu uzvarētājus Daci Regžu/Ansi Regžu.

Arī spēle par trešo vietu izvērtās sīva. Savā starpā tikās Evita Regža/Aivars Purmalis un Saulgrieze/Rēdlihs. Spēles pirmā daļa ritēja par labu Saulgriezei/Rēdliham, bet spēles izskaņā Regžas/Purmaļa komandai izdevās izcīnīt divus punktus un nozagt vienu, panākot neizšķirtu. Astotajā endā nozogot vēl vienu punktu, Regža/Purmalis svinēja uzvaru ar 7:6.

Spēlē par piekto vietu tikās Rudzīte/Zentelis un lietuviešu duets M.Jurkute/P.Rimeikis. Latvijas izlase diez gan pārliecinošā spēlē uzvarēja ar 10:3, izmantojot spēles sākumā iegūto pārsvaru. Savukārt septīto vietu ieguva Zanda Priste-Vonda/Jānis Vonda, atstājot šoreiz bez uzvaras punktiem Lauru Gaiduli/Sandi Puriņu.


Nākamais posms notiks pēc mēneša – 22.decembrī. Brīvu vietu vairs nav. Uz ceturto posmu dalību apstiprinājušas komandas: D.Regža/A.Regža, S.Saulgrieze/J.Rēdlihs, M.Jurkute/P.Rymeikis, D.Zīle/A.Krimskis, E.Regža/TBA, A.Vaicekonyte/P.Čepulis, G.Eitutiene/D.Kiudys, S.Pālena-Rozentāle/J.Rozentāls.

Piesakies piektajam posmam līdz 2.februārim. Posms tiks izspēlēts 16.februārī.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji