Jaukto pāru kausā junioriem R.Buncis uzvar trešo posmu pēc kārtas

Aizvadītajās brīvdienās 23.novembrī tika izspēlēts “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” trešais posms. Nepārspēti šajā reizē bija Katrīna Gaidule un Roberts Reinis Buncis un viņiem pieder arī labākais LSD rādītājs.

Lai noskaidrotu otrās līdz ceturtās vietas ieguvējus, bija nepieciešams ņemt vērā papildus rādītāju un līdz ar to pie gardajām balvām tika Lauma Rēdliha un Krišs Vonda. Trešā vieta attiecīgi Elīzai Stabulniecei un Anna Lasmanei.

Pēc trešā posma kopvērtējumā vadībā meiteņu konkurencē joprojām ir Stabulniece ar 20 punktiem, otrā vieta Rēdlihai ar 14 punktiem, bet trešā vietā šobrīd Gaidulei ar 11 punktiem. Savukārt puišu konkurencē vadībā pārliecinoši Buncis ar 26 punktiem, kas ir maksimālais punktu skaits, izcīnot uzvaras visos trīs posmos. Otrajā vietā Ričards Vonda ar 11 punktiem, bet trešais Reinis Jučers ar 10 punktiem. Tā kā priekšā vēl četri posmi, tad viss var mainīties un pat posmā gūtam punktam var būt liela nozīme kopvērtējumā.

Ir sākusies pieteikšanās uz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” ceturto posmu, kas notiks 21.decembrī. Ņemot vērā, ka vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā.


Paldies mūsu atbalstītājiem MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācijai, Kērlinga hallei un Venden.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji