Neierasti ratiņkērlinga B divīzijas pasaules čempionātā startēs arī Kanāda un ASV

Laika posmā no 27.novembra līdz 2.decembrim 15 ratiņkērlinga izlases piedalīsies pasaules čempionāta B divīzijā, kas norisināsies Somijas pilsētā Lohjā.


Ceturto reizi zemākās divīzijas komandas tiksies Lohjā un cīnīsies par trim pirmajām vietām, kuras nodrošinās dalību A divīzijas pasaules čempionātā 2020.gadā Vetcikonā, Šveicē.

Šis ir pirmais gads, kad Latvijas ratiņkērlinga izlase izlaidīs dalību B divīzijas sacensībās, jo 9.vieta A divīzijas čempionātā šī gada pirmajā pusē nodrošināja automātisku dalību Vetcikonā. Toties pēc neveiksmīgā čempionāta Skotijā uz B divīziju negaidīti izkrita gan Kanāda, gan ASV, bet kā trešā viņām pievienojās Vācijas izlase.

Tiesa gan viens Latvijas pārstāvis būs šajās sacensībās. Lietuvas ratiņkērlinga izlase piesaistījusi Arni Veidemani kā izlases treneri.


A grupa: Itālija, Japāna, Kanāda, Polija, Somija, Turcija, Zviedrija
B grupa: ASV, Anglija, Čehija, Dānija, Lietuva, Slovēnija, Ungārija, Vācija

Komandas sadalītas divās grupās pa septiņām un astoņām, kurās aizvadīs apļa turnīra kārtu. Abu grupu pirmās vietas nodrošinās automātisku vietu pusfinālā, bet abu grupu otrās vietas tiksies ar pretējās grupas trešo labāko komandu, lai noskaidrotu pārējās divas pusfinālistes.

Fināls un bronzas medaļu spēle tiks izspēlētas 2.decembrī plkst. 14:30.


Foto: WCF/Richard Gray

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji