Vīriešu izlasei pēdējā pārbaude Čehijā pirms Eiropas čempionāta

Līdz Eiropas čempionātam atlikusi pusotra nedēļa, tāpēc Latvijas vīriešu izlase dosies uz Prāgu, Čehijā, lai labāk sagatavotos gaidāmajam startam. “WCT Prague Classic 2019” norisināsies no 7. līdz 10.novembrim.
 

Pasaules kērlinga tūres (PKT) vīriešu sacensību posmā Prāgā startēs 22 komandas no tādām valstīm kā Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Latvijas, Polijas, Skotijas, Slovēnijas, Somijas, Šveices, Ungārijas, Vācijas, Zviedrijas, kā arī astoņas pašmāju komandas.

Komandas sadalītas četrās grupās – divās pa piecām, divās pa sešām, kur aizvadīs apļa turnīra kārtu. Katras grupas divas labākās nodrošinās vietu sacensību ceturtdaļfinālā.
 

Latvijas izlase (155.vieta) iedalīta grupā ar sešām komandām, kur visspēcīgākā pēc PKT ranga ir Rosa Vaita komanda no Skotijas (28.vieta). Vēl augstāk par mūsējiem ierindojas Deivida Šika (93.vieta) un Marko Hosli (101.vieta) komandas. Salīdzinājumā ar pārējām šī turnīra apakšgrupām, šī grupa ir visspēcīgākā.

Turnīra spēles tiešraidē būs iespējams vērot PKT Dailymotion kontā. Nevienu no mūsu komandas pamatturnīra spēlēm tiešraidē neredzēsim. Atliek cerēt, ka redzēsim viņus tiešraidē izslēgšanas spēlēs.
 

Latvijas vīriešu izlases sastāvs: Mārtiņš Trukšāns (skips), Jānis Klīve, Arnis Veidemanis, Sandris Buholcs.

Latvijas vīriešu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
07.11.
18:00 – D.Šiks (Čehija)
08.11.
11:30 – R.Vaits (Skotija)
19:30 – M.Hosli (Šveice)
09.11.
09:00 – T.Vereickens (Beļģija)
19:30 – M.Bukovskijs (Čehija)


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji