Otrajā posmā junioru jaukto pāru turnīrā uzvar Ē.Bitmete/R.Buncis

Šoreiz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” otrais posms notika neierastā dienā – trešdienā, 23.oktobrī. Par posma uzvarētājiem kļuva Ērika Patrīcija Bitmete un Roberts Reinis Buncis, Buncim uzvarot otro posmu pēc kārtas.
 

Spēles bija ļoti līdzīgas, par ko liecina rezultāti. No sešām komandām četras komandas ieguva četrus punktus, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro ņemot vērā LSD kopsummu.

Labākie šajā posmā bija Bitmete un Buncis ar LSD kopsummu 380.9 cm. Otrajā vietā Elīza Stabulniece un Ričards Vonda ar LSD kopsummu 550.3 cm, bet trešajā vietā Anna Lasmane un Reinis Jučers ar LSD kopsummu 650.4.

Pēc otrā posma kopvērtējumā vadībā meiteņu konkurencē ir Stabulniece ar 16 punktiem, otrā vieta Bitmetei ar 11 punktiem, bet trešā vieta šobrīd Laumai Rēdlihai ar 8 punktiem. Savukārt puišu konkurencē vadībā Buncis ar 18 punktiem (maksimālais punktu skaits), otrajā vietā Jučers ar 10 punktiem, bet trešo vietu ar 9 punktiem dala Deivids Jēkabsons un R.Vonda.


Jau var pieteikties uz “MILZU! Izaicinājuma kauss junioriem” trešo posmu, kas notiks 23.novembrī. Ņemot vērā, ka vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā.

Turnīru atbalsta MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un Venden.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji