Jaukto pāru seriāla otrajā posmā uzvar E.Regža/R.Jučers

“Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīra otrajā posmā, kas norisinājās 20.oktobrī uzvaru izcīnīja Evita Regža/Reinis Jučers.


Šoreiz posmā piedalījās tikai latviešu komandas. Neapstādināmi un nepārspēti palika pēc traumas atgriezusies Evita Regža, kas šoreiz spēlēja kopā ar junioru Reini Jučeru. Vispirms viņi uzvarēja (8:6) šogad pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otru stiprāko pāri Dainu Baroni/Arni Veidemani, tad otrajā spēlē līdzīgā cīņā ar 7:5 tika pārspēti abu divu sezonu kopvērtējuma līderi Dacei Regžu/Ansi Regžu, bet finālspēlē ekstra endā (7:6) tika galā ar Latvijas jaukto pāru izlasi Ievu Rudzīti/Arti Zenteli.

Par trešo vietu otro reizi šajā posmā tikās Regža/Regža un Laura Gaidule/Sandis Puriņš, kuriem grupas turnīrā izdevās uzvarēt Baroni/Veidemani. Arī šoreiz pieredzējušais pāris Regža/Regža guva pārliecinošu uzvaru (12:3), iegūstot 3.vietu posmā, bet Gaidule/Puriņš palika augstajā 4.vietā savā debijas reizē.

Spēlē par piekto vietu sacentās Elīza Stabulniece/Jānis Rēdlihs un Dace Zīle/Aivis Krimskis. Šajā mačā uzvaru ar 8:4 svinēja Stabulniece/Rēdlihs, kas kopā sacensībās startēja pirmo reizi. Posmā vienīgo uzvaru un septīto vietu ieguva Barone/Veidemanis, atstājot šoreiz bez uzvaras punktiem Zandu Pristi-Vondu/Jāni Vondu.


Labākie LSD rādītāji šajā posmā Rudzītei/Zentelim un Regžai/Regžam. Attiecīgi divi un viens metiens pilnībā nosedza centra atzīmi un mērlentes izmantošana nebija nepieciešama.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji