D.Regža/A.Regža ar 3.vietu noslēdz turnīru Norvēģijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 11. līdz 13.oktobrim jauktā pāra komanda Dace Regža/Ansis Regža startēja “WCT Norway Open MD 2019” turnīrā Stangē, Norvēģijā, kurā izcīnīja augsto 3.vietu.

Stanges pilsēta atrodas 115 km uz ziemeļiem no Oslo, kurā šogad norisinājās viens no Ziemeļu kērlinga tūres un arī Pasaules kērlinga tūres (PKT) jaukto pāru posmiem “Norway Open MD 2019”. Tajā startēja 19 komandas, no tādām valstīm kā Norvēģija, Dānija, Zviedrija, Polija un arī mūsu pašu komanda.


Pirmajā spēlē tika aizvadīta spraiga cīņa ar poļu komandu Adeli Valczaku/Andržeju Augustiniaku, kas noslēdzās ekstra endā mūsu komandai par labu (6:5). Otrajā norvēģi (K.Brendena/E.Brendens) neko nespēja likt pretim un, negūstot ne punktu, tika atzīts mūsu komandas pārākums. Pēdējā grupas spēlē Regža/Regža tieši spēles beigās iekrāja vajadzīgos punktus uzvarai 8:4 pār vēl vieniem norvēģiem (S.Troana/G.Troans).

Ceturtdaļfināla veiksmīgā spēles vidus daļa atnesa uzvaru pār Martini Roningu/Matiasu Brendenu (Norvēģija) un turnīrs turpinājās pusfinālā, kurā tikās ar šī turnīra 2.vietas ieguvējiem Mariannu Rorviku/Torgaru Nergardu (Norvēģija). Šie pretinieki visu nokārtoja spēles sākumā, sagādājos pirmo zaudējumu mūsējiem.

Kā izrādījās turnīrs Regžai/Regžam sākās un beidzās ar spēli pret komandu no Polijas Valczaka/Augustiniaks. Cīņā par 3.vietu, nozagtie divi punkti septītajā endā, izvirzīja mūsu komandu vadībā ar 8:4. Pretinieki nespēja atgūt zaudēto, kas Regžai/Regžam ļāva izcīnīt uzvaru ar 8:6 un kopvērtējumā “WCT Norway Open MD 2019” turnīru noslēgt 3.vietā.


Spēlē par pirmo vietu sacentās Rorvika/Nergards un Kristine Gronbeha/Martins Gronbehs (Dānija). Dāņiem nozogot astotajā endā divus punktus, izdevās izraut uzvaru ar 6:5 un izcīnīt “WCT Norway Open MD 2019” titulu.

D.Regžas/A.Regžas spēļu rezultāti:
6:5 – A.Valczaka/A.Augustiniaks (Polija)
11:0 – K.Brendena/E.Brendens (Norvēģija)
8:4 – S.Troana/G.Troans (Norvēģija)
6:4 – M.Roninga/M.Brendens (Norvēģija) /ceturtdaļfināls/
2:7 – M.Rorvika/T.Nergards (Norvēģija) /pusfināls/
8:6 – A.Valczaka/A.Augustiniaks (Polija) /spēle par 3.vietu/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji