Starptautisko turnīru Rīgā uzvar Igaunijas kērlingistes, JKK/Stašai-Šaršūnei 2.vieta

Astoņas sieviešu komandas no 27. līdz 29.septembrim Rīgā, Kērlinga hallē sacentās par “Riga International Curling Challenge 2019” titulu. Finālā Igaunijas komanda Marjes Tūrmanes vadībā pārspēja Ivetas Stašas-Šaršūnes komandu ar 9:6.
 

Sacensības komandas uzsāka divās grupās pa četrām. Divas labākās no katras grupas nodrošināja vietu pusfinālā. Vienā no tiem tikās Latvijas komandas JKK/Staša-Šaršūne un junioru SK OB/Stabulniece. Šajā duelī pieredzējusī Stašas-Šaršūnes komanda bija pārāka ar 9:4. Savukārt otrajā pusfinālā pieci punkti sestajā endā Tūrmanes komandai palīdzēja izcīnīt uzvaru ar 8:5 pār Ksenijas Pikalovas (Krievija) vadīto komandu.
 

Spēle par 3.vietu noritēja visai spraigi, jo pēc pus spēles uz tablo neizšķirts. Sestajā endā Stabulnieces nozagtie trīs punkti deva viņām pārsvaru ar 7:2, ko Pikalova vairs nespēja atspēlēt pēdējos divos endos. Spēle noslēdzās ar 7:5 Stabulnieces komandas labā, kas ļāva juniorēm izcīnīt augsto 3.vietu “Riga International Curling Challenge 2019” turnīrā.

Fināla cīņas trešais ends izrādījās neveiksmīgs Stašas-Šaršūnes komandai, jo pretinieces viņām nozaga četrus punktus, panākot 7:2 vadību. Lai gan pēc piektā enda mūsējām izdevās pietuvoties līdz -2, tomēr Tūrmane iekrāto pārsvaru neizsēja un beigās panāca uzvaru ar 9:6, kā arī godam nopelnītu “Riga International Curling Challenge 2019” turnīra titulu.
 

Izšķirošo spēļu rezultāti:
9:4 JKK/Staša-Šaršūne – SK OB/Stabulniece /pusfināls/
8:5 “Team Turmann” – “Team Albatross” /pusfināls/
7:5 SK OB/Stabulniec – “Team Albatross” /spēle par 3.vietu/
9:6 “Team Turmann” – JKK/Staša-Šaršūne /fināls/

Kopvērtējums:

  1. “Team Turmann” (Igaunija)
  2. JKK/Staša-Šaršūne (Latvija 3)
  3. SK OB/Stabulniece (Latvija 2)
  4. “Team Albatross” (Krievija)
  5. “Team Vaicekonyte” (Lietuva)
  6. “Team Mača” (Latvija5)
  7. JKK/Ieviņa (Latvija 4)
  8. NICOLL/Regža (Latvija 1)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”


Turnīru atbalstīja Kērlinga halle, Latvijas Kērlinga asociācija, Isostar un VENDEN.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji