Pirmais sezonas turnīrs, kā ierasts, notiks Ventspilī

Šajā nedēļas nogalē no 22. līdz 24.augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs “Ventspils kauss 2019” – kērlinga komandas Olimpiskā centra “Ventspils” ledus arēnā jau 18. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.
 

Šogad turnīrā piedalīsies 20 komandas ar spēlētājiem no septiņām valstīm – Baltkrievijas, Kanādas, Krievijas, Lietuvas, Šveices, Ukrainas un Latvijas, tajā skaitā četras Ventspils kērlinga kluba komandas. Vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem, spēlējot ar pieciem brīvajiem sargiem.

Ventspili pārstāvēs šīs sezonas čempionvienība – Ventspils novada vīri, 2011.gada Ventspils kausa ieguvējas – komanda “Pērles”, abas kluba junioru komandas – “Snowflakes” un “Megatron”, kā arī komanda “Ice Storm”, kurā apvienojušies bijušie un esošie juniori. Savukārt vairāki kluba spēlētāji iesaistījušies jauktās komandās. No viesu komandām jāatzīmē Latvijas komanda “Forus”, kas iepriekš jau divas reizes ir izcīnījusi ventspilnieku dāvāto kausu.


Katra komanda aizvadīs piecas spēles. Ceturtdien un piektdien komandas spēles aizvadīs grupās. Pēc trīs spēļu rezultātiem komandas tiks iedalītas Zelta un Sudraba grupās. Zelta grupas uzvarētājs iegūs turnīra “Ventspils kauss 2019” uzvarētāja titulu un lielo kausu, bet komandas Sudraba grupā cīnīsies par mazajiem kausiem.

Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja būs bez maksas. Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu rezultātiem Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā.
 

22.augustā
18:00 – A grupas spēles
20:40 – B grupas spēles

23.augustā
08:00 – A grupas spēles
10:40 – B grupas spēles
13:20 – A grupas spēles
16:00 – B grupas spēles

24.augustā
08:30 – Sudraba grupas spēles
11:10 – Zelta grupas spēles
13:50 – Sudraba grupas spēles
16:30 – Zelta grupas spēles


Foto: VKK arhīvs

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas Kērlinga asociācija. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Olimpisko centru “Ventspils”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji