Juniori aizvadīja pirmo kērlinga starpsezonas treniņu

Rīgas Juglas vidusskolas stadionā 26.jūnijā tika uzsākti junioru kērlingistu vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, lai nākamo sezonu varētu uzsākt ar lielāku jaudu.


Divu mēnešu garumā līdz pat 23.augustam katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu jaunieši aizvadīs pusotru stundu svīstot Juglas vidusskolas stadionā, lai Reiņa Zābera vadībā pilnvērtīgāk sagatavotos 2019./2020.gada sezonai. Turklāt dažas dienas pēc šī nodarbību cikla viņiem būs iespēja piedalīties intensīvajā piecu dienu treniņu nedēļā (26. – 30.augusts), kur tad arī varēs notestēt vasaras laikā paveikto darbu.
 

Nelielā sarunā Reinis pastāstīja: “Šo treniņu mērķis ir strādāt pie vispārējās fiziskās sagatavotības, koordinācijas un mācīties kustības. Viena treniņa ietvaros stundas laikā jaunieši gan skries, gan leks, gan vingros, bet atlikušo pusstundu tiks spēlētas dažādas spēles.”

Uz doto brīdi vasaras nodarbībām pieteikušies 14 jaunieši, bet karstajā jūnija trešdienas atklāšanas nodarbībā piedalījās puse – tātad septiņi. Četri no šiem jauniešiem ar treneri jau darbojās visu ziemu. “Ja ziemā nodarbības aizvadījām trenažieru zālē, kur notika vingrošana un bija vairāk statiska veida nodarbības, tad tagad stadionā vairāk būs skriešana, darbs pie dažādām kustībām,” piebilda Reinis.
 

Video ieskats:

 

Treniņi tiek nodrošināti ar Latvijas Kērlinga asociācijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandas sporta spēļu asociācijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Malači !!!! Lai pietiek gribas spēka!!!
2019-07-02 09:34:39

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji